فهرست
آمار سردار در روستوف/ از لیگ روسیه تا چمپیونزلیگ
آمار سردار در روستوف/ از لیگ روسیه تا چمپیونزلیگ

آمار سردار در روستوف/ از لیگ روسیه تا چمپیونزلیگ

آی اسپورت- در حالی لیگ روسیه به خاطر تعطیلاتی سه ماهه برگزار نمی شود که در 17 بازی اول این لیگ در فصل جدید، سردار آزمون درخشش خیره کننده ای داشت. درخشش سردار مختص  به لیگ روسیه نبود، او در لیگ قهرمانان هم فوق العاده کار کرد.

او این فصل 1487 دقیقه در 24 بازی برای روستوف به میدان رفته است و در کل 6 گل زده و 2 پاس گل داده است و میانگین هر 248 دقیقه 1 گل را به ثبت رسانده.  سردار آزمون در لیگ روسیه تاکنون 14 بار به میدان رفته. او 2 بازی را به خاطر محرومیت از دست داده و در یک بازی هم در لیست قرار نگرفت. دو بازی محرومیت او به خاطر کارت قرمزی بود که در هفته دوم لیگ روسیه دریافت کرد. در لیگ او 10 بازی را در ترکیب اصلی روستوف آغاز کرد و در 4 بازی از روی نیمکت به زمین آمد. او در لیگ روسیه 2 گل زده است و 1 پاس گل داده است. آزمون 832 دقیقه برای روستوف در لیگ روسیه به میدان رفته است.

آزمون در مرحله مقدماتی و گروهی لیگ قهرمانان هم برای روس ها به میدان رفت. در مجموع این دو دور، او 10 بازی انجام داد از جمله 6 بازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا. عملکرد او در مرحله گروهی لیگ قهرمانان عالی بود. او در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان این فصل دو گل برای روستوف زد و کمک زیادی به صعود این تیم به مرحله گروهی کرد.

در مرحله گروهی اما دو گل مهم برای خودش و تیمش زد. در شب 4 و 5 مرحله گروهی لیگ قهرمانان او به اتلتیکو مادرید در مادرید و به بایرن مونیخ در روسیه گل زد. گل او به بایرن مونیخ خیلی ها را به یاد گل مسی به بایرن مونیخ در نیمه نهایی لیگ قهرمانان فصل 15-2014 انداخت. در مجموع آزمون 458 دقیقه برای روستوف در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفت. آزمون در باخت 4 بر 0 روستوف به دینامومسکو در جام حذفی روسیه در لیست باشگاهش قرار نداشت.

  ۲  
آی اسپورت
2016-12-21 01:48:00
نظر دهید

۲ نظر
جاوید
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۱۷
جای پیشرفت داره ، میتونه بهترین باشه استعداد ناب ایرانمون ...
۱
مهدی
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۵۹
24 بازی و 6 گل شده آمار خیره کننده؟!خدایا توبه...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر