فهرست
فالکائو نمی خواهد از لیگ برتر برود
فالکائو نمی خواهد از لیگ برتر برود

فالکائو نمی خواهد از لیگ برتر برود

آی اسپورت – رادامل فالکائو بعد از پیوستن قرضی از موناکو به منچستریونایتد در تابستان گذشته، تنها چهار بار برای شیاطین سرخ موفق به گلزنی شده است. با این حال تاتنهام و چلسی مشتاق جذب این مهاجم کلمبیایی هستند.

فالکائو که تا اینجای حضورش در منچستر یونایتد عملکرد ضعیفی از خود به نمایش گذاشته، علاقمند است فوتبالش را حتی پس از جدایی از جمع شیاطین سرخ، در لیگ برتر جزیره ادامه دهد.

به گزارش Mirror Sport ، بعید می رسد مدیران یونایتد، گزینه انتقال نهایی فالکائو به اولترافورد را در پایان این فصل عملی کنند.

مهاجم 29 ساله کلمبیایی پایان دوران حضورش در یونایتد را پذیرفته، اما مایل است با ماندن در انگلستان، توانایی هایش را در لندن به نمایش بگذارد. این بازیکن که هفته ای 265.000 یورو از یونایتد حقوق می گیرد، اگر بخواهد در اولدترافورد بماند باید دستمزد هفتگی و رضایت نامه 44 میلیون یورویی اش را با توجه به بند های موجود در قرارداد قرضی با این باشگاه کاهش دهد.

نام فالکائو همچنان در لیست خرید تاتنهام و چلسی به چشم می خورد. آرسنال هم که پیش از یوستن او به یونایتد از مشتریانش بود، می تواند از دیگر گزینه ها باشد.

این موضوع شاید برای فالکائو یک فاجعه باشد، چرا که لوئی فن خال به ندرت از او در ترکیب تیمش استفاده می کند و به نوعی روز شمار خروج مهاجم کلمبیایی از اولدترفورد آغاز شده است. با این حال ببر کلمبیایی قصد تسلیم شدن در فوتبال انگستان را ندارد.

     
آی اسپورت
2015-03-16 00:00:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر