فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

آی اسپورت – صبحانه امروز را با دلیل نیمکت نشینی بختیار رحمانی مقابل نفت شروع می کنیم. خبر ورزشی درباره این موضوع نوشته: فردای روز بازی با پدیده، استقلال تمرین ریکاوری داشت و بختیار رحمانی اصلاً نیامد. ختیار شاکی بود که چرا تعویض شده، به همین دلیل در تمرین استقلال شرکت نکرد. پس از این اتفاق خرمگاه دستیار منصوریان با او تماس گرفت و اتفاق اصلی رخ داد. بختیار رحمانی که تلفن همراهش را پاسخ داد، وقتی با این سؤال خرمگاه روبه‌رو شد که چرا هنوز به محل تمرین نیامده‌ای؟ پاسخ داد: «من یکی، دو روز حالم خوب نیست و به تمرین نمی‌آیم.» خرمگاه که تعجب کرده بود، گفت: «بختیار جان الان تمرین ریکاوری داریم و شما نیامده‌ای. امروز بیا، فردا تمرین تعطیل است و استراحت کن.» بختیار رحمانی هم پاسخ داد: «ریکاوری؟ ریکاوری برای چی؟» خرمگاه که هر لحظه بیشتر تعجب می‌کرد، گفت: «ریکاوری بازی با پدیده.» که این بازیکن با حالت تمسخر در پاسخ به او گفت: «برای بازی؟ کدام بازی؟ مگر بازی داشتیم؟!» این رفتار عجیب بختیار، باعث دلخوری شدید محمد خرمگاه می‌شود و این تماس همین جا به پایان می‌رسد. بختیار نمی‌آید و بعد از دو روز در تمرین آفتابی می‌شود آن هم با چهره‌ای عبوس و سگرمه‌های درهم رفته. منصوریان که این شرایط را می‌بیند، تصمیم می‌گیرد بعد از مدت‌ها حمایت و فرصت دادن به بختیار، سرانجام او را در بازی با نفت تهران نیمکت‌نشین کند.

داستان دل پیچه رحمتی

خبرآنلاین موضوعی را مطرح کرده که می تواند دلیل موجهی برای سه گله شدن رحمتی در دیدار روز سه شنبه جام حذفی باشد. قبل از بازی استقلال و نفت تهران مهدی رحمتی با مشکل دل پیچه روبرو شده بود. او از شب بازی به شدت دل پیچه داشت و روز مسابقه هم وضعیتش بدتر شد. زمانیکه تیم وارد ورزشگاه تختی شد و به رختکن رفت، اوضاع رحمتی خیلی بد بود و حتی منصوریان تصمیم گرفت تا به حسینی بازی دهد. رحمتی اما دقایقی پیش از بازی گفت که می تواند بازی کند. در بین دو نیمه رحمتی باز هم مشکل داشت و بیشتر زمانش را در دستشویی رختکن گذراند. بعد از بازی هم او به دلیل دل درد شدید سریعا به رختکن رفت. رحمتی به طور کلی از قبل از شروع بازی به دلیل دل پیچه شدید عصبی بود و حال و روز خوشی نداشت.

شکست سنگین یاران پولادی

تیم لخویا حریف استقلال خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا، با نتیجه عجیب 10 بر صفر الشحانیه را درهم کوبید. مهرداد پولادی مدافع الشحانیه در ترکیب این تیم حضور نداشت. لخویا با 33 امتیاز صدرنشین لیگ قطر است.

تکذیب جدایی انصاری

محمد انصاری مدافع ملى پوش پرسپولیس از چندى پیش با پیشنهادى جالب توجه از باشگاهى چینى مواجه شد که البته این باشگاه با آن در این مساله مخالفت خود را اعلام کرد. با این حال از ساعتى پیش شایعه اى مبنى بر اعلام رضایت باشگاه براى جدایى این بازیکن و حضورش در لیگ چین در برخى سایت هاى مجازى منتشر شد و اعلام شد مسئولان پرسپولیس رضایتنامه این بازیکن را صادر کردند که البته این مساله صحت ندارد.انصارى در گفتگو با خبرنگار ورزش سه ضمن تکذیب مساله جدایى و دریافت رضایتنامه اش این شایعه را یک اتفاق شیطنت آمیز خواند.

دردسر پلی یانسکی

این خبر درباره پرسپولیس را به نقل از نامه نیوز بخوانید: در خط دفاعی هم مذاکراتی با پورقاز از استقلال خوزستان و پراهیچ از نفت تهران انجام شده که البته چذب مدافع کروات نفت مستلزم خالی شدن یکی از سهمیه های خارجی قرمزهاست چراکه با رفتن گولچ آنها فقط امکان جذب یک بازیکن آسیایی را دارند.برانکو به مدیران باشگاه اعلام کرده پراهیچ را جای پلی یانسکی می خواهد و باید دید مسئولان باشگاه می توانند این مدافع تنومند و همیشه نیمکت نشین را راضی به فسخ قرارداد کنند یا خیر.

 

کد خبر: 9408

 

     
آی اسپورت
2016-12-22 08:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر