فهرست

خداداد: چیزهایی از کرار در تبریز شنیدم که تنِ آدم را می‌لرزاند/ نمی دانم او چطور جرات کرده به ایران برگردد

آی اسپورت- جاسم کرار دو روز پیش در تمرینات تیم استقلال با یک خبرنگار درگیر شد که این مسئله حاشیه جدیدی را برای این هافبک عراقی بوجود آورد. حاشیه های کرار آنقدر زیاد شده است که فوتبالی ها در میان حرف هایشان گریزی به این بازیکن و رفتارهایش می زنند و نقل سخن مجالس فوتبالی شده است.

اما خداداد عزیزی که به تازگی به تیم شهرداری تبریز پیوسته و وارد شهر تبریز شده است، از شنیده هایش درباره کرار اظهار تعجب می کند و می گوید کارهایی که این بازیکن در استقلال می کند در برابر کارهایی که در تبریز کرده است قابل مقایسه نیست!

خداداد در این باره و اینکه کرار بر اعصابش مسلط نیست می گوید: بر اعصابش مسلط نیست؟ او بر خیلی کارهای دیگر هم مسلط نیست و نمی‌تواند خویشتن‌دار باشد. الان که در تبریز هستم چیزهایی از کرار شنیده‌ام که تن آدم را می‌لرزاند. کارهایی انجام داده که با پاره کردن پیراهن خبرنگار قابل قیاس نیست و اگر رسانه‌ای شود همه چیز به هم می‌ریزد و اصلاً نمی‌دانم خود کرار چطور جرأت کرده دوباره برگردد ایران! احتمالاً فدراسیون فوتبال و حتی مسئولان باشگاه استقلال از کارهای کرار در تبریز خبر ندارند چون امکان نداشت یک سری مسائل را بدانند و چنین آدمی را استخدام کنند.

  ۱  
آی اسپورت
2015-03-16 13:11:47
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳، ۱۳:۴۲
واقعا خجالت داره ژنرال غریب پرست(اجنبی)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر