فهرست
گزارش روز: عذرخواهی فایده ندارد؛ زلاتان از فرانسه برو!
گزارش روز: عذرخواهی فایده ندارد؛ زلاتان از فرانسه برو!

گزارش روز: عذرخواهی فایده ندارد؛ زلاتان از فرانسه برو!

 

آی اسپورت – عذرخواهی زلاتان ایبراهیموویچ بعد از توهین به کشور فرانسه در پایان دیدار بوردو و پاری سن ژرمن بی فایده بود. حالا همه سیاستمداران فرانسوی در اوج رقابت انتخاباتی در این کشور هم به این قضیه وارد شده و در مورد اظهارات تند مهاجم سوئدی جبهه گیری کرده اند. یکشنبه آینده در فرانسه انتخابات شوراها برگزار می شود و هر بهانه ای برای ایجاد یک بحث انتخاباتی عالی به نظر می رسد. حالا چه برسد به اینکه ستاره لیگ باشگاهی فوتبال فرانسه به کل کشور توهین کرده باشد.

حزب جبهه ملی به زلاتان توصیه کرده از فرانسه برود و از یکی از شعارهای معروف دوران سارکوزی برای دعوت از زلاتان برای ترک فرانسه استفاده کرده است.  اگرچه یکی از رهبران حزبی که به رئیس جمهور سابق فرانسه تعلق دارد، ترجیح داده خیلی به این قضیه دامن نزد. وزیر ورزش فرانسه که یک سوسیالیست است نسبت به تاثیر الگوی بدی که زلاتان در جامعه می گذارد ابراز نگرانی کرده است.

محرومیت درانتظار ایبرا

زلاتان به دلیل حرف های دیشب خود احتمالا با محرومیت سه جلسه ای روبرو خواهد شد. رئیس کمیته داوران فرانسه در مورد اظهارات او گفته:\" حرف های او شوکه کننده بودند... \" او داوران فرانسوی را احمق دانسته و به این کشور هم توهین بدی کرده است. مارین لوپن رهبر حزب راست افراطی هم از این اتفاق به بهترین شکل سواستفاده کرده و گفته که اگر زلاتان فرانسه را کشور**** می داند، می تواند از فرانسه برود. این هم یکی از شعارهای معروف نیکولا سارکوزی یکی از طرفداران اصیل پی اس جی در زمان انتخابات ریاست جمهوری بود:\" یا عاشق فرانسه هستید، یا آن را ترک می کنید\"

برونو لو مر یکی از رقبای او در حزب Ump اما موضع دیگری اتخاذ کرده و گفته است:\" به نظرم مشکلات خیلی وخیم تری در این کشور داریم.\" پاتریک کانر وزیر ورزش فرانسه عذرخواهی زلاتان را که بلافاصله دیشب روی سایت پی اس جی منتشرشدند، پذیرفته ولی به او هشدار داده که با این رفتار الگوی بدی برای جوانان است. این درحالی است که یکی از متخصصان مارکتینگ ورزشی به پاریزین گفته که ایبراهیموویچ دقیقا به خاطر استایل \"پسربد بودن\" خود طرفداران زیادی دارد و برای همین نباید تغییر کند. اگرچه لوپاریزین هم نوشته که حرف های او غیرقابل قبول هستند. اما هم پاریزین و هم اکیپ به دلیل نمایش خوب زلاتان در زمین به او نمره کامل داده اند.

 

     
آی اسپورت
2015-03-16 13:50:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر