فهرست
چلسی-آرسنال؛ برخورد تايتانيک با کوه‌یخ
چلسی-آرسنال؛ برخورد تايتانيک با کوه‌یخ

چلسی-آرسنال؛ برخورد تايتانيک با کوه‌یخ

آی اسپورت - قهوه فرانسه خوش طعم است، عطر معرکه‌یی دارد، رنگش چشم‌نواز است اما هیچ‌وقت به اندازه‌یی که باید داغ نیست. مثل تیم آرسن_ونگر که جذاب است، برای هر پست ستاره‌های درجه یکی دارد، با تاکتیک شناورش به سبک فرانسه و خط آتش مهارناپذیر، اما هیچ‌وقت به اندازه‌ی قهرمانی قوی نیست یا باور نمی‌کند که قوی ست.

«چیزی که شما می‌خواهید این است که ما برنده باشیم، من خودم ناامید می‌شوم وقتی نمی‌بریم. بازیکنانم باید از این نبردن‌ها درس بگيرند و جوابی خیلی خوب، خیلی سریع و کاملاً متقاعدکننده داشته باشند.» اين حرف‌های قشنگِ ونگر اما، از بدى باخت به واتفورد كم نمى‌کند.

آنتونیو_کونته در وضعیتی کاملاً متفاوت از ونگر است؛ «بهتر است فقط به خودمان نگاه کنیم و به بقیه کاری نداشته باشیم. ما صدر جدولیم و این دستاورد فوق‌العاده‌یی ست، البته نباید تمرکزمان را بهم بزند. آرسنال تیم بزرگی ست که هنوز شانس جنگیدن را برای قهرمانی دارد.»

این مسابقه فرصت خوبی برای چلسی ست تا نشان دهد که شرایط نسبت به بازی رفت چقدر تعییر کرده. برای این هدف دست کونته هم باز است، بازی در استمفوردبریج و لیستی که جز چارلی موسوندا، که گرفتار مصدومیت زانو است، کامل است. عکسِ ونگر که جداى محروميتِ خودش، فهرستش هم نصف و نیمه است. از آرون رمزی، الکس چمبرلین، گرانیت ژاکا تا محمد الننی، که جای لندن یک پای فینال آفریقا ست، غایب اند.

اين مسابقه در لندن معروف است به تایتانیک کِلش؛ تصادف غول مغرور با کوه یخ. این انتخاب که از بین چلسی و آرسنال کدام‌یک کشتی تایتانیک است با شما ست، البته انتخاب سختی نیست. بین مسافرهای تایتانیک دیگو_کاستا، الکسیس_سانچز و الیویه_ژیرو را فراموش نکنید، گل‌های با کلاسی در صف به ثمر رسیدن هستند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-02-04 12:44:00
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۲۰
از ایرانی ها کمتر متن های زیبا در باره بازی های اروپایی دیده می شود قشنگ نوشتی من فکر کنم چلسی میبره و شانس بردن ارسنال صفر هست اما اگه ارسنال بتونه کاری رو صورت بده می تونه برای چهارم شدن بجنگه و چلسی هم شانس اول قهرمانی خواهد ماند پس نتیجه این بازی تاثیر در جدول نخواهد داشت اگر چلسی ببره خب راحت تر قهرمان میشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر