فهرست
ذوبی ها شاکی از لیست کی روش: تبریزی و رضایی حدادی فر کو؟!
ذوبی ها شاکی از لیست کی روش: تبریزی و رضایی حدادی فر کو؟!

ذوبی ها شاکی از لیست کی روش: تبریزی و رضایی حدادی فر کو؟!

آی اسپورت- انتشار لیست تیم ملی توسط کارلوس کروش باز هم حواشی را در پی داشت.  تیم ملی فوتبال کشورمان با هدایت کارلوس کروش پرتغالی، هفته آینده به اروپا سفر می کند تا دو بازی تدارکاتی فوق العاده را پشت سر بگذارد. بازی اول مقابل شیلی و دیدار دوم برابر سوئد خواهد بود. برای این بازی، کارلوس کروش لیست جدیدی از بازیکنان مدنظرش که باید برای سفر به اتریش و سوئد آماده شوند را در اختیار رسانه ها قرار داد اما این لیست نیز مانند تمام لیست های سال های اخیر، حاشیه هایی به همراه داشت.

شاکی ترین منتقدان کروش، مسئولان و اعضای کادرفنی ذوب آهن بودند. آنها اعتقاد داشتند کمترین حق ذوب آهن به خاطر شرایط بسیار خوبی که طی هفته های اخیر داشت و توانست خودش را تا رده های تحسین برانگیز جدول بالا بکشد، داشتن 5، 6 سهمیه در لیگ برتر بود.

البته مسعود حسن زاده به تیم ملی دعوت شده اما خبری از کاوه رضایی، قاسم حدادی فر و مرتضی تبریزی نیست. این شرایط، سر و صدای ذوبی ها را درآورده است. مجتبی حسینی مربی این تیم به ما گفت: «نمی دانم باید این بازیکنان دیگر چه کاری در زمین بازی انجام می دادند تا به پیراهن تیم ملی می رسیدند. ای کاش برای یکبار هم که شده، آنها دعوت می شدند تا مورد آزمون قرار بگیرند.»

همچنین سعید آذری مدیرعامل این باشگاه نیز نسبت به این شرایط واکنش نشان داد و اعتراض هایی داشت. حدادی فر سابقا یکی از بازیکنان همیشگی در لیست تیم ملی بود اما چند ماهی می شود که کروش دیگر این بازیکن را دعوت نمی کند. اعتراض ذوبی ا بابت عدم دعوت از این سه بازیکن قطعا طی روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.

     
آی اسپورت
2015-03-16 14:22:44
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر