فهرست
ژیرو: از افتضاحات انگیزه می‌گیرم!
ژیرو: از افتضاحات انگیزه می‌گیرم!

ژیرو: از افتضاحات انگیزه می‌گیرم!

آی اسپورت- اولیویه ژیرو،مهاجم فرانسوی آرسنال، بازی ضعیف دور رفت مقابل موناکو را انگیزه ای برای درخشش در جدال برگشت تیمش مقابل رقیب فرانسوی می‌داند.

او  به عنوان یکی ازمقصران شکست خانگی تیمش در دور رفت یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان می‌خواهد ناجی آرسنال باشد:« همیشه درهر بازی تحت فشار هستم و و قتی  در یک بازی عملکرد بدی دارد، ناخودآگاه برای جبران در رقابت بعدی، سرشار از انگیزه می‌شوم. همیشه لحظات سختی در کمین تیم هاست. اگر به خودتان تردید داشته باشید، نمی‌تواند با شرایط دشوار کنار بیایید.» ژیرو همیشه از خودش سوال می‌پرسد:« هربازیکنی باید بداند چقدر آماده است.همیشه از خودم درباره آمادگی ام می‌پرسم و امیدوارم سوال بزرگ این روزهایم در زمین موناکو به مثبت ترین شکل ممکن جواب داده شود. سعی‌ می‌کنم با قوی‌ترین ذهنیت ممکن وارد لویی دوم شوم.»

مهاجم سابق مون‌پلیه با صحبت از بی‌رحمی فوتبال به حرف هایش خاتمه داد:« درفوتبال با یک نمایش بد، زیباترین نمایش های قبلی شما از یاد می‌رود و به شکل طبیعی نگران می‌شوید. روزنامه نمی‌خوانم و به حرف مردم هم اهمیتی نمی‌دهم چون خودم بهتر از هر کسی می‌دانم چه زمانی خوب هستم و چه زمانی باید جبران کنم.» 

     
آی اسپورت
2015-03-16 15:04:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر