فهرست
دبیرکل کنفرانس مطبوعاتی اش را لغو کرد/ اسدی: به خاطر منافع ملی حقایق را در زمان دیگری می‌گویم
دبیرکل کنفرانس مطبوعاتی اش را لغو کرد/ اسدی: به خاطر منافع ملی حقایق را در زمان دیگری می‌گویم

دبیرکل کنفرانس مطبوعاتی اش را لغو کرد/ اسدی: به خاطر منافع ملی حقایق را در زمان دیگری می‌گویم

آی اسپورت- نشست مطبوعاتی علیرضا اسدی، دبیرکل فدراسیون فوتبال که قرار بود صبح فردا (سه شنبه)، 26 اسفند ماه راس ساعت 11 در محل روابط عمومی برگزار شود لغو شد. 

علیرضا اسدی در مورد لغو نشست خبری خود گفت: پس از گذشت حدود 45 روز از حضورم در فدراسیون، به عنوان خادم مردم و به ویژه فوتبال کشور و تماس‌های بیشمار رسانه‌های فهیم، قدرشناس و دلسوز برای انجام مصاحبه، بر آن شدیم تا در روزهای پایانی سال 1393 ضمن تشکر از همه اهالی فوتبال برای یکسال تلاش و خدمت به مردم عزیز و تبریک سال نو، پاسخگوی سوالات رسانه‌ها باشیم و کام مردم کشورمان را با اخبار و اطلاعات دقیق، علمی و مستند که در تاریخ فوتبال ایران ثبت شده و در آینده نیز ثبت خواهد شد، شیرین کنیم.  مهمترین فاکتور در فوتبال ایران، برابری قول و عمل است و هیچ چیز از نظرمان مهمتر از منافع ملی و آینده فوتبال کشورمان نیست. از سوی دیگر، پاسخگویی به اصحاب رسانه و دادن اطلاعات درست، مفید و امید بخش که به دور از جنجال‌های ساخته شده برای فوتبال ایران است از دیگر اهداف ما در فدراسیون فوتبال ایران است. اما پس از تعمق بر روی همه جوانب و در نظر گرفتن اصل منافع ملی که برای هر ایرانی از مهمترین مسایل محسوب می‌شود، ضمن عذرخواهی از اصحاب رسانه و مردم عزیز ایران تصمیم گرفتیم تا انجام آن را به زمان دیگری موکول کنیم.

 فوتبال متعلق به صاحبان اصلی و پیشکسوتان، خاک خورده‌ها، قهرمانان و بزرگان این رشته ورزشی است. از سوی دیگر عطش حضور در رسانه و گفت‌وگوهایی که نه تنها باری از دوش فوتبال کشورمان بر نمی‌دارد و سنگینی آن را بر دوش صاحبان اصلی آن هر روز بیشتر می‌کند، هیچگاه هدف و خواسته ما نبوده و نخواهد بود.  همیشه سعی داشته‌ایم با انجام صحبت‌های سازنده و ارائه اطلاعات درست و صحیح به مردم فوتبال دوست ایران، کاری هر چند کوچک برای آنها انجام دهیم و به همین خاطر تصمیم گرفتیم در حال حاضر به جای افزودن بر بار فوتبال ایران به اقدامات زیر بنایی بپردازیم و در آینده نزدیک و در کنفرانسی خبری همه حقایق را در مورد فوتبال ایران و ترسیم آینده‌ای روشن برای آن مطرح و بازگو خواهیم کرد.

     
آی اسپورت
2015-03-16 16:06:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر