فهرست
اسکوچیچ: مجبورم به بازیکنان سرباز بازی دهم
اسکوچیچ: مجبورم به بازیکنان سرباز بازی دهم

اسکوچیچ: مجبورم به بازیکنان سرباز بازی دهم

آی اسپورت- دراگان اسکوچیچ در کنفرانس خبری پیش از دیدار با الهلال گفت: فردا یک بازی بسیار سخت داریم چراکه به سراغ یکی از بهترین های آسیا خواهیم رفت. قدرت تیم الهلال را همه می‌ دانند اما ما هم همه تلاشمان را می‌ کنیم تا پیروز میدان شویم.  همانطور که اطلاع دارید تیم ما شرایط متفاوتی دارد، به هر حال یکسری بازیکنان محروم ما با ما نبودند و تیم ناقصی داشتیم اما در طرف مقابل الهلال از تیم های قوی آسیاست که می‌ تواند در هر یک از مسابقاتی که شرکت می‌ کند، یک تیم متفاوت را به میدان ببرد.


حضور هواداران:  از هواداران می‌ خواهم که با خونگرمی ای که از خودشان نشان می‌ دهند در این بازی نیز ما را حمایت کنند چرا که ما به حمایت آنها نیاز داریم و این بازی نیز یک بازی خارجی و آسیایی است برای ما و پیروزی در آن برای ما از اهمیت بالایی برخورددار است، هر چند که از مسوولین هم می‌ خواهم که نهایت همکاری را با ما داشته باشند.

بازی دادن به بازیکنان سرباز: بعضی از این بازیکن ها 3، 4 ماه بازی نکردند و بعضی از آنها 7 ماه. در حالت عادی شاید غیرمعمول باشد که یک مربی به این ها بازی بدهد اما با توجه به شرایطی که من دارم، مجبورم که دست به حرکاتی بزنم و به این بازیکنان بازی بدهم.  من زمانی که مربی تیم النصر عربستان بودم، با تیم الهلال دربی داشتیم. تجربیات متفاوتی از آن بازی دارم و البته همانطور که قبلا خدمات تان عرض کردم، الهلال تیم بزرگی است که با سرمایه گذاری بالا در فوتبالش به سرعت مدارج ترقی را در سطح فوتبال آسیا می‌ پیماید.

     
آی اسپورت
2015-03-16 16:44:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر