فهرست

بکن‌باوئر: ریبری به تیم ضربه می‌زند/ گواردیولا قرارداد نمی‌خواهد

آی‌اسپورت: فرانتس بکن‌باوئر اسطوره بایرن‌مونیخ نگرانی خود را از رفتار فرانک ریبری و جروم بواتنگ در زمین ابراز کرد و گفت سوءرفتار این دو می تواند به تیم آسیب بزند. بازیکن سابق تیم ملی فرانسه اخیرا از سوی پپ گواردیولا به خاطر میلش به واکنش‌نشان‌دادن به حرکات تحریک‌آمیز بازیکنان حریف مورد انتقاد قرار گرفته و بکن‌باوئر می گوید بواتنگ هم به اندازه ریبری در این زمینه مشکل دارد.

او به اسکای گفت:«ریبری معمولا با خطا‌های خشنی روبرو می شود اما این دلیل نمی شود که بخواهد خونسردی‌اش را از دست بدهد حتی اگر تحریکش کنند. مردم می دانند او معمولا واکنش نشان می‌دهند. بواتنگ هم‌ همینطور است. یک نفر باید با این بازیکنان درباره این قضیه حرف بزند چون به تیم زیان می رساند.»

رییس افتخاری باشگاه بایرن‌مونیخ همچنین به تحسین فلسفه فوتبالی پپ گواردیولا پرداخت که قراردادش سال آینده به پایان می رسد:«گواردیولا به قرارداد نیاز ندارد. او مربی است که هر وقت بخواهد می آید و می رود. بایرن دوست دارد که او را تا آخر عمرش نگه دارد و من امیدوارم مدتی طولانی بماند. او نقص ندارد و آمدنش به بایرن یک موفقیت بزرگ بوده. با احترام به یوپ هاینکس، پپ فلسفه جدیدی به باشگاه آورده و ترکیبی عالی از تیکی‌تاکا و شیوه سنتی بایرن را پیدا کرده.

در عین حال بکن‌باوئر انتظار دارد سلطه بی چون و چرای بایرن بر لیگ آلمان دیر یا زود به پایان برسد چه گواردیولا بماند و چه نماند:«ریبری، آرین روبن و باستین شواین‌اشتایگر دیگر نخواهند بود و قرار نیست که بایرن تا ده سال آینده هر سال قهرمان بوندس‌لیگا شود. ظرف دو سه سال آینده تغییرات عمده‌ای در بایرن رخ می دهد و آن موقع همه چیز عوض می شود.»

     
آی اسپورت
2015-03-16 18:11:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر