فهرست
سقوط آزاد رونالدو/ راهی برای اولدترافورد پیدا می شود؟
سقوط آزاد رونالدو/ راهی برای اولدترافورد پیدا می شود؟

سقوط آزاد رونالدو/ راهی برای اولدترافورد پیدا می شود؟

آی‌اسپورت: وقتی کریستیانو رونالدو سال 2015 را با دریافت توپ طلا آغاز کرد هیچ کس تصور نمی کرد این همان سال وحشتناک او باشد. اما بعد از آن فریاد خوشحالی همراه با گریه اش در زوریخ و کری‌خواندنش برای مسی که چهار توپ طلا برده، مهاجم رئال مادرید در چنان سقوط آزادی قرار گرفته که دوباره بحث بازگشتش به منچستریونایتد مطرح شده.

ژرژ مندز مدیر برنامه‌های رونالدو در آن مراسم گفت او تا 40 سالگی به گلزنی برای رئال ادامه می دهد. اما از آن موقع یک بار اخراج و دو جلسه محروم شده؛ به خاطر جشن تولدگرفتن در شب شکست غم‌بار رئال مادرید برابر اتلتیکومادرید مورد سرزنش قرار گرفته و بعد از باخت به شالکه هم گفت که دیگر حرف نمی زند.

شایعاتی درباره انتقال برجسته گرت بیل یا بازگشت رومانتیک رونالدو به منچستریونایتد شنیده می شود و منابع خبری در مادرید می گوید انتقال رونالدو با مقاومت کمتری روبرو می شود. با وجود تمام سوت و هوها فلورنتینو پرس از گرانترین بازیکن جهان حمایت کرده و بیل را جانشین شایسته رونالدو دانسته. رابطه این دو هم کمی به تیرگی گراییده و عکس‌العمل رونالدو بعد از دو گل بیل به لوانته مشهود بود.بیرون زمین هم اوضاع برای رونالدو بهتر نبوده و از نامزد روس خود ایرینا شایک جدا شده.

او تصور نمی کرد در حالی به ال‌کلاسیکو برود که تیمش و خودش از بارسلونا و لیونل مسی عقب باشد. ستاره بارسا با مربی خود رابطه خوبی برقرار کرده و در سال 2015 توانسته 20 گل برای تیمش بزند. اوضاع در فوتبال اسپانیا زود عوض می شود و این سه ماه اخیر شاهد آن بوده.

یک چیز دیگر که ممکن است تغییر کند این است که بعد از شش فصل فوق العاده شاید کریستیانو رونالدو بتواند راهی به اولدترافورد پیدا کند تا پایانی خاطره‌انگیز در فوتبال داشته باشد.

     
آی اسپورت
2015-03-16 20:08:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر