فهرست

ونگر: همیشه شانس دوم پیش نمی‌آید/ در موناکو نتیجه می‌گیریم

آی‌اسپورت: آرسن ونگر مربی آرسنال می داند تیمش در دیدار رفت برابر موناکو  اشتباهات زیادی مرتکب شده اما امیدوار است در دیدار فرداشب بتواند از دومین فرصت خود استفاده کند. اگر یک نفر باشد که فکر کند آرسنال می تواند تنها تیم انگلیسی صعودکننده به جمع هشت تیم برتر اروپا باشد، شخص پروفسور است. آرسنال بعد از باخت خانگی یک-3 باید سه گل بزند و گل نخورد تا معجزه رخ بدهد و ونگر می گوید تنها با داشتن تمرکز همه چیز درست می شود:«ما در بازی اول از اصول خود تخطی کردیم یعنی خوب دفاع کردن و خوب حمله کردن. همیشه در زندگی اینطور نیست که شما شانس دوم داشته باشید اما در فوتبال متفاوت است و حالا ما باید از تمام توان مان برای تغییر نتیجه به سود خودمان استفاده کنیم.»

بعد از بازی رفت آرسنال چهار برد متوالی در چهار بازی خود به دست آورد. موناکو شانس اول صعود به جمع هشت تیم در این بازی است و این می تواند به نفع آرسنال باشد:«ما در جایگاهی هستیم که موناکو شانس صعود بیشتری دارد. همه فکر می کنند این تیم از حالا صعودش مشخص شده اما شاید هم حذف کند. ما می توانیم آنجا برویم و کار خاصی بکنیم. من باور دارم که ما میل و انگیزه لازم برای کسب نتیجه در زمین موناکو را داریم.»

ونگر همچنین گفت ترکیب تیمش نسبت به برد صفر-3 برابر وستهام تغییر زیادی نمی کند اما گابریل با بازگشت از مصدومیت جای چوبا آکپوم را می گیرد. توماس روسیچکی نیز به دلیل بیماری در این بازی حاضر نخواهد بود. الکس آکسلید چمبرلین هم با تیم شمال لندن به فرانسه نرفته است.

لئوناردو ژاردیم مربی پرتغالی موناکو هم درباره این بازی گفت:«وقتی شما با تیم بزرگی مثل آرسنال بازی دارید با بازیکنانی مثل ولبک، اوزیل و کاسورلا هیچ وقت نمی توانید کار خود را آسان بپندارید. ما باید تمرکز کنیم چون فقط نیمی از راه را رفته‌ایم و با تیمی قوی و باکیفیت بازی می کند که ممکن است کار را برایمان سخت کند.»

     
آی اسپورت
2015-03-16 23:20:45
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر