فهرست
پیش بازی موناکو- آرسنال/ قصر لوئی دوم در تیررس توپ خانه لندن
پیش بازی موناکو- آرسنال/ قصر لوئی دوم در تیررس توپ خانه لندن

پیش بازی موناکو- آرسنال/ قصر لوئی دوم در تیررس توپ خانه لندن

آی اسپورت – شاگردان ونگر کار سختی در برابر حریف پرتلاش فرانسوی خود در پیش دارند. با این که هر دو تیم در هفته های گذشته نتایج بسیار خوبی کسب کرده اند اما نتیجه بازی رفت، فاصله زیادی بین آن ها انداخته است. موناکو دو هفته گذشته در ورزشگاه امارات دست به کار بزرگی زد و سه بار موفق به گشودن دروازه آرسنال شد اما آرسنالی ها در این مدت کیفیت بازی شان را به نحو مطلوبی افزایش داده اند و امیدوارند بتوانند با از بین بردن روند شکست ناپذیری موناکو درورزشگاهش در خاک فرانسه جشن صعود بگیرند.

 

دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

 

زمان بازی: 23:15

 

آب وهوا: بارانی

 

 نتیجه بازی رفت: موناکو3-1 آرسنال

 

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 \"http://upload7.ir/uploads//f936a874778d10a6e8720aa7cc8c61d1fa91d5ee.jpg\"

 

 

بازیکنان غایب

 

 

 

موناکو:

 

تیئمو باکایوکا

 

آندرآ راجی

 

لاچینا ترائوره

 

آرسنال:

 

متیو دبوشی

 

آبو دیابی

 

چمبرلین

 

میکل آرتتا

 

 

 

پیش بینی

 

موناکو در دوازده بازی قبلی خانگی خود تنها یک  گل دریافت کرده است. نماینده فرانسه با کسب پیروزی ارزشمند و امن سه بر یک در بازی رفت با اعتماد به نفس بالا آماده راهی شدن به دور بعدی رقابت هاست.

 

اگر شکست برابر موناکو را فاکتور بگیریم، توپچی ها در 7 بازی از 8 بازی اخیرشان پیروز شده اند. آرسنالی ها در این مدت از نظر روحی خود را تقویت کرده اند و شاید بتوانند موقعیت خود در لیگ قهرمانان را پیدا کنند. در سال 2013، آن ها بعد از شکست سه بر یک در خانه برابر بایرن مونیخ، موفق به شکست این تیم با نتیجه دو بر صفر در آلیانس آرنا شدند.بنابراین می‌توان گفت شاگردان وتگر تجربه چنین بازگشت هایی را دارند.

 

موناکو در چند ماه اخیر در ورزشگاهش شکست ناپذیر بوده اما آرسنال پتانسیل شکست دادن نماینده فرانسه را دارد. تنها سوالی که پیش می آید، این خواهد بود، آیا برد توپچی ها برای صعودشان به دور بعدی کافی خواهد بود؟

     
آی اسپورت
2015-03-17 11:54:34
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر