فهرست
پیش بازی فولاد - الهلال عربستان؛ پیش به سوی نخستین برد
پیش بازی فولاد - الهلال عربستان؛ پیش به سوی نخستین برد

پیش بازی فولاد - الهلال عربستان؛ پیش به سوی نخستین برد

 فولاد خوزستان در سومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا بهترین فرصت را دارد تا با پیروزی خانگی موقعیت خود را در جدول گروه B ارتقا دهد. اختلاف امتیاز این گروه آنقدر نزدیک است که از حالا نمی‌توان هیچگونه نظری در مورد صعودکنندگان داد.

 

آی اسپورت- فولاد در سومین دیدار خود در اهواز به مصاف الهلال عربستان می‌رود. فولاد از دو بازی قبلی خود دو تساوی کسب کرده و با 2 امتیاز در رده‌ی سوم گروه خود قرار دارد. در حالی که حریف عربستانی پس از پیروزی 3 – 1 مقابل لوکوموتیو، در هفته‌ی قبل در برابر السد تن به شکست داد تا با همان 3 امتیاز اکنون در جایگاه دوم گروه قرار داشته باشد.

 

الهلال  در لیگ باشگاهی عربستان با کسب 38 امتیاز به همراه التحاد و الاهلی نزدیک ترین تعقیب کنندگان النصر 48 امتیازی به حساب می‌آیند. این تیم از 19 بازی خود تاکنون 11 بازی را برده و در 5 بازی نیز به تساوی دست یافته است و تاکنون 3 شکست را نیز متحمل شده است.

 

فولاد نیز که در لیگ ایران با اسکوچیچ عملکرد بسیار خوبی از خود ثبت کرده بود و مدتی هم صدرنشین بود چند هفته‌ای آن روی دیگر فوتبال را نیز در حال تجربه کردن است. فولاد پس از اینکه از هفته‌ی شانزدهم تا نوزدهم 4 برد متوالی را کسب کرد، حالا پس از هفته‌ی نوزدهم تا آخرین بازی این تیم در هفته‌ی بیست و سوم فقط و فقط یک امتیاز کسب کرده است!

 

اگر شاگردان اسکوچسچ به همین روند لیگ خود ادامه دهند، روز خوبی را در اهواز شاهد نخواهیم بود. البته می‌توان به تجربیات اسکوچیچ در تقابل‌های گذشته‌اش با الهلال امیدوار بود. این مربی زمانی که سرمربی النصر عربستان بود چندین بار در مقابل الهلال قرار گرفت.

 

با اجازه‌ی سازمان نظام وظیفه چهار بازیکن فولاد که مشکل کارت پایان خدمت داشتند نیز می‌توانند فولاد را در این بازی همراهی کنند. بنابراین فولاد می‌تواند از سروش رفیعی، شهاب کرمی، سروش سعیدی و عبدالله کرمی استفاده کند. البته با توجه به اینکه این بازیکنان مدت‌ها از شرایط آمادگی بدنی به دور بودند باید منتظر ماند و دید که آیا اسکوچیچ ریسک می‌کند و آنان را بازی می‌دهد یا خیر.

 

بازی فولاد خوزستان مقابل الهلال عربستان در چارچوب هفته سوم مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 16:00 سه شنبه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار خواهد شد. قضاوت این دیدار بر عهده گیلت گاوان از استرالیا خواهد بود.

 

جدول گروه C لیگ قهرمانان آسیا در پایان دور دوم

1 – السد قطر    4 امتیاز

2 – الهلال عربستان 3 امتیاز

3 – فولاد خوزستان 2 امتیاز

4 – لوکوموتیو ازبکستان 1 امتیاز

     
آی اسپورت
2015-03-17 10:23:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر