فهرست
راجرز، متعجب از انقلاب 15 دقیقه‌ای
راجرز، متعجب از انقلاب 15 دقیقه‌ای

راجرز، متعجب از انقلاب 15 دقیقه‌ای

آی اسپورت- برندان راجرز پس از تداوم سرخوشی های لیورپول با برتری یک- صفر در خانه سوانزی، تغییر تاکتیک را یکی از عوامل موفقیت قرمزپوشان دانست.

 او از استحاله تیمش در 45 دقیقه دوم آخرین بازی هفته بیست و نهم لیگ برتر به وجد آمده است: «پس از یک نیمه اول نه چندان خوب، تحولی باورنکردنی را در 45 دقیقه دوم شاهد بودم.همیشه بهترین سیستم ها هم تا وقتی از آن استفاده درستی نکنید، کارایی ندارد. در نیمه اول از سیستم بازیمان، استفاده درستی نکردیم اما انقلاب نیمه دوم و ارائه یک بازی برتر، تفاوت را رقم زد و ما را در بازی نگه داشت. با کمی تغییر ساختار، روند بازی عوض شد. خوشبختانه نتیجه را از آن خودمان کردیم.»

راجرز اندکی هم درمورد مسائل تاکتیکی حرف زد: «آن ها با سیستم دیاموند، ما را در محدوده خودمان نگاه داشتند.لیورپول من در خط میانی یک حصار کشیده بود و به طورکلی باید بگویم رقیب کار خود را به خوبی انجام داد.3-4-3 ما به گونه ای دیگر اجرا شد. استرلینگ تا جای ممکن به دروازه حریف نزدیک بود و مورنو از سمت راست نفوذهای خوبی داشت. آن ها غالبا با 2 بازیکن در خط حمله دیده می‌شدند اما لیورپول با 3 بازیکن، برتری عددی ایجاد می‌کرد.»

راجرز با این حرف ها، صحبت درباره تاکتیک تیمش را به پایان رساند: «موضوع فقط در شیوه بازی خلاصه نمی‌شود. کارا بودن سیستم بازی پرفشارما، کار رقیب را تمام کرد.»

     
آی اسپورت
2015-03-17 11:45:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر