فهرست
جدیدترین درخواست سیمئونه: شکستن دیوار صوتی ورزشگاه!
جدیدترین درخواست سیمئونه: شکستن دیوار صوتی ورزشگاه!

جدیدترین درخواست سیمئونه: شکستن دیوار صوتی ورزشگاه!

آی اسپورت- دیگو سیمئونه، سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید تقاضای شکستن دیوارصوتی ورزشگاه کالدرون به مدت 90 و چند دقیقه بازی برگشت امشب یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل لورکوزن را دارد!

 جنجال ساز بزرگ یک هشتم نهایی جام جهانی 1998 به هواداران تیم امیدوار است:« هواداران اتلتیکو همیشه جو خاصی در کالدرون به وجود آورده اند و این بار مایلم حداقل 90 و چند دقیقه، استادیوم را پر از سر و صدا ببینیم.»

 برای هیجان بیشتربه حضور کوکه نیاز است: «این بازیخوان بزرگ، وقتی در بهترین فرم خود باشد، سرعت بازی ما را افزایش می‌دهد.کوکه تنها نماد عینی ندارد. ذهنیتش هم برای ما مفید است.»

«ال چولو» درباره لوزکوزن گفت: «آن ها همیشه نظم ویژه ای دارند و در حملات، سازماندهی شده نشان می‌دهند. سرعت حریف در یک سوم دفاعی رقبا ویران کننده است. مقابل چنین تیمی، بسته نگه داشتن دروازه اهمیتی ندارد چون برای صعود، علاوه بر گل نخوردن، باید گل هم بزنیم.»

نقشه سیمئونه چیست؟ او گفت: «باید بلافاصله پس از گرفتن توپ از آن ها، حمله کنیم و فضای لازم را برای خودمان به وجود بیاوریم. در بازی رفت روی حریف فشار نیاوردیم و به آنچه می‌خواستیم، نرسیدیم.»

 تورس بازی می‌کند یا ماندزوکیچ؟ سیمئونه، جواب واضحی ندارد: «با آن ها صحبت نکردم. فقط  قبل از شروع بازی، مشخص می‌شود کدام بازیکن به میدان می‌رود.»

 دیگو می‌داند تیمش نباید در این بازی، فرصت گلزنی از دست بدهد و به لحاظ فیزیکی تحلیل برود: «مقابل والنسیا دقت لازم را نداشتیم و در جدال با اسپانیول، دروازه بان حریف مانع ما شد. در زندگی گاهی نقشه هایتان عملی نمی‌شود. در این شرایط باید سطح بالای خود را حفظ کنید و به تلاشتان ادامه دهید. به لحاظ فیزیکی مشکلی نداریم چون در 70 درصد زمان بازی با والنسیا برحریف احاطه داشتیم و با وجود یک بازیکن کم تر، تسلیم اسپانیول نشدیم.»

 

     
آی اسپورت
2015-03-17 11:44:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر