فهرست
تعطیلی تمام مراکز ورزشی عربستان برای بازی پرسپولیس- النصر
تعطیلی تمام مراکز ورزشی عربستان برای بازی پرسپولیس- النصر

تعطیلی تمام مراکز ورزشی عربستان برای بازی پرسپولیس- النصر

آی اسپورت- با توجه به ضعیف شدن فوتبال عربستان نسبت به سال های پیش، باز هم اقداماتی در راستای توجه بیشتر مردم در این کشور به این ورزش پرطرفدار اتخاذ می شود.

امروز باوجودی که دیدارهای تیم های عربستانی در لیگ قهرمانان، به وقت ریاض در ساعات 15:30و 20:30 برگزار می شود، با این حال تمام مراکز ورزشی این کشور برای حمایت از تیم های النصر و الهلال به ویژه النصر که امشب به مصاف پرسپولیس ایران خواهد رفت، به حالت تعطیل در می آید.

با وارد شدن لیگ قهرمانان به انتهای دور رفت مرحله گروهی، چهار تیم عربستانی برای رویارویی طوفانی با همتایان ایرانی خود حاضر می شوند. این نمایش، از زمانی که کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفت که لیگ قهرمانان قاره را در مرحله گروهی به دو جزء شرقی و غربی تقسیم کند، بارها تکرار شد، پیش از آن که در دور پیشین، شامل مرحله حذفی شود.

پیش از رویارویی الهلال و فولاد، خاطره دیدار با تراکتورسازی، سپاهان پرسپولیس و استقلال در دورهای پیشین، بسیار مورد توجه است زیرا یادآور شکست دردناکی می شود.

فوتبال در عربستان محبوب ترین ورزش است. تیم ملی فوتبال عربستان در رده بندی جهانی رتبه صدم را دارد و لیگ برتر این کشور در قاره آسیا دارای رتبه اول است. حالا عربستان چند بازیکن هم دارد که در اروپا بازی می کنند.

  ۱  
آی اسپورت
2015-03-17 12:06:46
نظر دهید
۱ نظر
گتاب سیتی وچون
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳، ۱۲:۴۳
عربای سوسمار خور هیچی نمیشن،با هنرنمایی نوری کفشگری سوشا هادی و امید سوراخشون میکنیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر