فهرست

اسکوچیچ: من و استقلال؟ آخر فصل جواب می‌دهم

آی اسپورت-او با چهره آرام و منش خاصی که به‌عنوان یک سرمربی فوتبال در پیش گرفته است، یکی از خارجی‌های محبوب لیگ ایران است و البته یکی از خبرسازترین‌ها. این بار سکوتی خبرساز که در بازار شلوغ مربیان فوتبالی، چهره‌ای متفاوت از او ساخته است. حالا در آستانه بازی با الهلال در شرایطی که خبر بخشش بازیکنان سرباز این تیم از یک سو و خبرهایی درباره پیشنهاد باشگاه استقلال او را در مرکز توجه رسانه‌ها قرار داده، اسکوچیچ باز هم با آرامش تمام پرسش‌های کوچک و بزرگ را پاسخگوست. حرف های او در گفت‌وگو با ایران ورزشی را بخوانید

بازی حساسی مقابل الهلال در پیش دارید.
 به هرحال این یک بازی استثنایی است. الهلال پرافتخارترین تیم آسیایی است و ما برای رویارویی با این تیم انگیزه بالایی داریم.


در بازی قبل مقابل گسترش فولاد گفته بودید، فولاد خود را فروخته بود، منظورتان دقیقا از به کار بردن این واژه چه بود؟
 پیش از آغاز بازی بازیکنان اصلا خوب گرم نکردند. رفتار و کارهای آنها پیش از شروع بازی نشان از این داشت که بیش از اندازه حریف را دست‌کم گرفته‌اند، البته با تمام احترامی که برای این تیم قایل هستم. (مترجم اسکوچیچ اضافه می‌کند که گاهی اسکوچیچ اصطلاحات خاص خود را دارد که در فرهنگ ما معنی دیگری می‌دهد و من به ناچار مجبورم عینا همان اصطلاحات را ترجمه کنم اما منظور اسکوچیچ این نبوده که بازیکنان به عمد کم‌کاری کرده‌اند.)


4 بازیکن شما در این بازی در معرض محرومیت قرار دارند و اگر اخطار بگیرند، بازی آینده را از دست می‌دهند.
 فعلا نمی‌خواهیم درباره این مسائل فکر کنیم. هر اتفاقی می‌خواهد بیفتد، ما تدابیر لازم را اتخاذ خواهیم کرد.


برای شما در حال حاضر قهرمانی لیگ مهم‌تر است یا لیگ قهرمانان آسیا؟
 فعلا فقط برد مقابل الهلال برایم مهم است و تنها به همین موضوع فکر می‌کنم.


نظرتان درباره بخشش بازیکنان سرباز چیست؟ بالاخره روزهای سخت فولاد رو به پایان است.
 ضمن تشکر از مسوولان محترم کشور، مخصوصا استان، بابت این تصمیم سپاسگزاریم اما با توجه به اینکه این بازیکنان ماه‌ها با تیم تمرین نکرده‌‌اند، آمادگی لازم را ندارند. به همین خاطر پیش از بازی باید ارزیابی‌های لازم را انجام دهیم و اگر توانستیم از بعضی از آنها در بازی استفاده کنیم.


حتما از تکذیبیه‌ای که باشگاه استقلال درباره احتمال حضور اسکوچیچ در این تیم منتشر کرده باخبر هستید. آیا واقعا استقلال هیچ پیشنهادی به او نداده؟
 فعلا من به فکر بازی‌های این فصل هستم. پایان فصل درباره تمام پیشنهادهایم فکر می‌کنم.


یعنی پیشنهادی در کار بوده و اسکوچیچ می‌خواهد آخر فصل به آن فکر کند؟
 (مترجم اسکوچیچ می‌گوید که او نمی‌خواهد به این سوال پاسخ دهد!)

     
آی اسپورت
2015-03-17 12:12:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر