فهرست

بیرانوند: منصوریان بین دو نیمه گفت رعایت حال امیرحسین صادقی را بکنید!

آی اسپورت- علیرضا بیرانوند در خصوص دیدار حساس تیمش مقابل الشباب عربستان گفت: بازی سختی پیش‌رو داریم چرا که الشباب یکی از مدعیان جدی صعود از گروه است و ما هم در این بازی به کمتر از 3 امتیاز راضی نیستیم.  برای صعود از گروه چاره‌ای جز شکست الشباب در بازی فردا نداریم و اگر به این خواسته خود نرسیم در ادامه راه به مشکل خواهیم خورد.

دیدارهای این گروه: مطمئن باشید العین در بازی فردا (چهارشنبه) پاختاکور را شکست خواهد داد و در صورت پیروزی ما مقابل الشباب آن وقت هر 4 تیم شانس صعود از گروه را خواهند داشت و ما می‌توانیم امتیازات از دست رفته را در دور برگشت جبران کنیم.

علت نتیجه نگرفتن در دو دیدار اول: تیم ما جوان است و طبیعی بود که در بازی‌های اول لیگ قهرمانان دچار مشکلاتی شود اما بازی به بازی بهتر شده و خواهیم شد. بازیکنانی چون رضایی، مبعلی، حمدی‌نژاد، پادووانی از تجربه بالایی برخوردارند و تجارب خود را در اختیار بچه‌های دیگر قرار می‌دهند.

 آیا بازیکنان نفت تمرکز خود را روی بازی‌های لیگ قرار داده‌اند؟ : در حال حاضر اصلا توجهی به بازی‌های لیگ نداریم و تمام تمرکزمان روی بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و بازی با الشباب است. حریفان ما در این جام همگی از بهترین‌های لیگ کشورشان هستند و کارمان برای صعود از این گروه بسیار سخت است. در این فصل به دنبال این هستیم تا کاری کنیم که تا به حال هیچ تیم ایرانی موفق به انجام آن نشده است. کسب دو جام داخلی و صعود به جمع 8 تیم برتر آسیا می‌تواند افتخار بزرگی برای تیم نفت باشد. به امید خدا و همت مجموعه تیم یک شگفتی رقم خواهیم زد.

دلایل موفقیت نفت: تیم ما جوان و با انگیزه است و از کادرفنی خیلی خوب و مدیران کار بلدی بهره می‌برد. همه وظایف خود را بدون نقص انجام می‌دهند و هدف مشترکی را دنبال می‌کنیم. یکدلی در تیم ما حرف اول را می‌زند به طوری که منصوریان قبل از هر بازی برای سلامتی بازیکنان دو تیم گوسفند قربانی می‌کند و گوشت آن را برای بهزیستی می‌فرستد.  منصوریان حتی در بین دو نیمه بازی با استقلال به بچه‌ها گفت که امیر‌حسین صادقی دچار مصدومیت شده و رعایت حال او را بکنید. قلب پاک او و صداقتش باعث شده وفاق و همدلی در بچه‌ها بیشتر شود و همه به دنبال طی کردن راه درست برای رسیدن به اهدافی بزرگ هستیم. ضمن اینکه خداوند هم همیشه کمک‌مان کرده است.

 چقدر شانس داری تا تیم ملی را در بازی با شیلی و سوئد همراهی کنی و آیا رفتن کی‌روش از ایران به تیم ملی ضربه خواهد زد یا نه؟ : من نهایت تلاش خود را می‌کنم تا با خوب تمرین کردن خود را به مربیان تیم ملی تحمیل کنم. هر وقت صحبت از رفتن کی‌روش می‌شود بازیکنان دل نگران می‌شوند. به اعتقاد من تیم ملی به مربی بزرگی مثل کی‌روش نیاز دارد و همه بچه‌ها به کار او اعتقاد و خیلی دوست دارند در تیم ملی بماند. ایران راه خود را با کی‌روش در پیش گرفته و حیف است که از این مسیر موفقیت‌آمیز و آینده‌دار خارج شویم.

     
آی اسپورت
2015-03-17 12:25:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر