فهرست
گزارش روز: پیکان، 5 ماه بدون پیروزی!
گزارش روز: پیکان، 5 ماه بدون پیروزی!

گزارش روز: پیکان، 5 ماه بدون پیروزی!

آی اسپورت- پیروزی بزرگ برابر تراکتورسازی در یادگار امام در آخرین روز از مهرماه، قرار بود بحران را در باشگاه پیکان به پایان برساند. آن ها بعد از شروع بسیار بد در هفته های ابتدایی، در چند هفته پیاپی نتایج ایده آلی گرفته بودند و به نظر می رسید روزهای شلوغ نقل و انتقالاتی این تیم در تابستان، رفته رفته دارد تاثیرش را روی بازی های پیکان می گذارد. ماه آبان برای پیکان اما با شکست برابر پرسپولیس آغاز شد. پیکان در این ماه دو تساوی با راه آهن و استقلال خوزستان نیز ثبت کرد.

دومین ماه بدون پیروزی پیکان، آذر ماه بود. جایی که آن ها در برابر سپاهان شکست خوردند و توانستند یک امتیاز از بازی مقابل سایپا بگیرند. پیکان در تنها مسابقه اش در دی ماه، به تساوی بدون گل با نفت مسجدسلیمان رسید. اوضاع در بهمن برای پیکانی که کادر فنی اش را نیز تغییر داده بود بهتر نشد. این تیم با گسترش فولاد و نفت تهران مساوی کرد و در یک بازی نزدیک مقابل استقلالی ها شکست خورد. پیکان در اسفند نیز دو مسابقه برگزار کرد، اول تساوی بدون گل با فولاد و سپس شکست سنگین مقابل ذوب آهن.

باشگاه پرستاره پیکان، در 5 ماه اخیر حتی موفق به کسب 1 پیروزی نشده است. آن ها 11 هفته بدون برد را پشت سر گذاشته اند تا به منطقه خطر جدول رده بندی وارد شوند. واضح است که تغییر کادر فنی و حضور مرفاوی در این باشگاه نیز فعلا جواب نداده و پیکان یکی از جدی ترین مدعیان سقوط به رقابت های دسته اول فوتبال ایران به شمار می رود.

     
آی اسپورت
2015-03-17 12:36:19
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر