فهرست
رقبای نوروزی تیم ملی: شیلی با تمام ستاره ها، زلاتان بازی نمی‌کند!
رقبای نوروزی تیم ملی: شیلی با تمام ستاره ها، زلاتان بازی نمی‌کند!

رقبای نوروزی تیم ملی: شیلی با تمام ستاره ها، زلاتان بازی نمی‌کند!

آی اسپورت- سایت «Aftonbladet» سوئد روز گذشته خبر داد که جیمی دورمان هافبک تیم ملی سوئد و باشگاه المپیاکوس یونان از ناحیه زانو مصدوم شده و دست‌کم 8 هفته از میادین دور خواهد بود و دیدار با مولداوی و ایران را از دست داده است اما نکته جالب این خبر اینکه این سایت سوئدی از دورمان در کنار زلاتان ایبراهیموویچ و ارکان زنگین به عنوان غایبان بزرگ سوئد در این دو دیدار نام برددرحالی که سامپائولی سرمربی تیم ملی شیلی همه ستارگان تیمش را برای بازی با ایران در اتریش دعوت کرده است ، ایرانی ها از بازی در برابر ستارگان سوئد محروم می شوند؟

تک ستاره این روزهای فوتبال سوئد یعنی زلاتان ابراهیموویچ یکی از اصلی ترین دلایل تمایل علاقمندان ایرانی به بازی تیم ملی با این کشور است. بازیکن درخشان تیم پاریسن ژرمن که یکتنه برای تیمش همه کار می کند.

 جالب اینکه زلاتان آخرین بار نوامبر 2014 (آبان) در مقدماتی یورو برای سوئد مقابل مونته‌نگرو بازی و گلزنی کرد و پس از آن در سه دیدار دوستانه سوئد مقابل فرانسه در نوامبر 2014 (آبان)، مقابل ساحل عاج در ژانویه 2015 (دی) و مقابل فنلاند در ژانویه 2015 (دی) غایب بوده است و حالا این سایت سوئدی مدعی شده که زلاتان نه تنها در دیدار دوستانه 11 فروردین مقابل ایران غایب خواهد بود بلکه در دیدار رسمی 8 فروردین سوئد مقابل مولداوی در چارچوب مقدماتی یورو نیز بازی نخواهد کرد.

بنابراین امیدواریم برخلاف ادعای این سایت سوئدی مسئولان فدراسیون در زمان عقد قرارداد برگزاری این دیدار دوستانه بر حضور تیم اصلی سوئد مقابل ایران و حضور ستارگان اصلی این تیم همچون زلاتان در برابر ایران تأکید کرده باشند. به خصوص اینکه سوئدی‌ها در دو دیدار دوستانه اخیر خود از تیم منتخب لیگ خود استفاده کرده‌اند و هیچ یک از ستارگان لژیونر خود را به همراه نداشته‌اند.

با این وجود تیم ملی شیلی از سانچز ، ویدال ، پیزارو و دیگر ستارگانش برای بازی با ایران دعوت کرده است.

  ۱  
آی اسپورت
2015-03-17 14:44:05
نظر دهید

۱ نظر
مهران
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳، ۱۵:۴۰
میدواریم برخلاف ادعای این سایت سوئدی مسئولان فدراسیون در زمان عقد قرارداد برگزاری این دیدار دوستانه بر حضور تیم اصلی سوئد مقابل ایران و حضور ستارگان اصلی این تیم همچون زلاتان در برابر ایران تأکید کرده باشند ..... تیم ملی پول بلیت هواپیما هم نداره بخواد بره جایی. هزینه این دو تا بازی هم تیمای حریف تقبل کردن . اونوقت شما انتظار دارید ایران شرط هم بزاره !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر