فهرست
فولاد خوزستان صفر - الهلال صفر: خبری از آتش بازی نبود/ در حسرت پیروزی در آسیا
فولاد خوزستان صفر - الهلال صفر: خبری از آتش بازی نبود/ در حسرت پیروزی در آسیا

فولاد خوزستان صفر - الهلال صفر: خبری از آتش بازی نبود/ در حسرت پیروزی در آسیا

آی اسپورت- 

هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا

ورزشگاه غدیر اهواز

تماشاچی: 30 هزار نفر؛ داور: گیلت گاوان (استرالیا)
اخطار: سلمان الفرج (11) از الهلال- سلمان الفرج (11) و سعود کریری (63) از الهلال و محسن مسلمان (38) و محمد قاضی (54)از فولاد

فولاد: علیرضا سلیمی، مهرداد جماعتی، احمد آل نعمه، لئونارد مساریچ، یوسف وکیا، مهدی بدرلو، ماتیاس چاگو، محسن مسلمان(80 سروش رفیعی)، اسماعیل شریفات، ساسان انصاری و محمد قاضی(74 آلویز نونگ).
سرمربی: دراگان اسکوچیچ

الهلال: خالد شراحیلی، یاسر الشهرانی، رودریگو دیگائو، کواک تائه هو، عبدالله الزوری، سعود کریری، عبدالعزیز الدوساری(81 یوسف السالم)، سلمان الفرج، تیاگو نه وز، خالد الکعبی (61 سالم الدوساری) و جورجوس ساماراس(74 الفرج)
سرمربی: جورجوس دونیس

شرح بازی در نیمه اول:
بازی هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در اهواز در شرایطی آغاز شد که فولادی ها برای بازگشتن به شرایط عادی و نرمال خود، احتیاج به پیروزی در این بازی حساس و سخت دارند. این نیمه در حالی آغاز شد که فولادی ها یکی دو حمله نصفه و نیمه را روی دروازه الهلال تدارک دیدند، اما بعد از آن الهلالی ها آرام آرام مرکز میدان را در اختیار خود گرفتند و به نسبت فولادی ها حملات خطرناک تری را روی دروازه حریف شان داشتند. البته در دقایق پایبانی نیمه اول و روی پاس فوق العاده مسلمان، شریفات می توانست اولین گل سرخپوشان اهوازی را وارد دروازه حریف قدرتمند عربستانی کند که این اتفاق نیافتاد.

دقایق حساس:
دقیقه 4 - ساسان انصاری توپ ارسالی را با ضربه ای محکم از بالای دروازه الهلال به بیرون زد.
دقیقه 26 - حرکت ترکیبی بازیکنان الهلال، درون محوطه جریمه فولادی ها با ضربه سنگین دیاگو روبرو شد که این توپ را علی سلیمی دفع کرد.
دقیقه 28 - تیگو نوس کرنری را روی دروازه الهلال ارسال کرد و ضربه سر خطرناک الدوساری را سلیمی با عکس العملی دیدنی به کرنر فرستاد.
دقیقه 30 - ضربه کاشته تیم الهلال توسط تیاگو نوس به صورت خطرناکی از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت.
دقیقه 39 - ضربه کاشته دیگری توسط تیاگو نوس به سمت دروازه فولاد فرستاده شد که این توپ توسط مدافعان فولاد دفع شد.
دقیقه 44 - شوت سنگین مهاجم الهلال به صورت خطرناکی از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت.
دقیقه 45 - پاس فوق العاده محسن مسلمان پشت مدافعان الهلال به اسماعیل شریفات رسید اما وی این موقعیت تک به تک و استثنایی را از دست داد.
دقیقه 57 - ضربه ایستگاهی فولادی را از فاصله ای دور، احمد آل نعمه زد که با فاصله ای کم از روی دروازه الهلال به بیرون رفت.
دقیقه 59 - کرنر تیم فولاد را محسن مسلمان روی دروازه الهلال فرستاد که ضربه سر دیدنی و خطرناک قاضی را دروازه بان الهلال از روی خط دروازه به بیرون فرستاد.
دقیقه 60 - پاس دیدنی شریفات پشت مدافعان الهلال به چاگو رسید و ضربه رو پای محکم و خطرناک او به تیر دروازه الهلال برخورد کرد.
دقیقه 63 - سانتر از جناح راست در محوطه جریمه الهلال فرستاده شد که قاطی کردن چاگو و قاضی باعث از دست رفتن این موقعیت برای فولادی شد.
دقیقه 72 - حمله سریع الهلالی ها به درون محوطه جریمه فولاد کشیده شد و ساماراس دروازه فولاد را تهدید که عکس العمل سریع سلیمی باعث ناکام ماندن وی شد.
حاشیه‌های بازی:
*شکستگی یکی از لوله های آب واقع در زیر چمن محل برگزاری مسابقه در فاصله بیست دقیقه مانده به شروع بازی فولاد و الهلال باعث سرازیری آب به چمن ورزشگاه شد که این مسئله با دخالت کارگران و مسئولان ختم به خیر شده است.
*بلیط هایی که در بازار سیاه قرار بود به فروش برسد، روی دست بلیط فروشان باد کرده بود و با قیمت پایین تر از آن چیزی که در باجه ها عرضه می شد به مبلغ 4000 تومان به فروش می رسید.
*پلاکاردای فولاد اف سی، دور تا دور ورزشگاه را به رنگ زرد درآورده است.
*حرکت ساسان انصاری در دقیقه 20 که با دریبل دوسه بازیکن در جناح چپ، شور و هیجان ویژه ای را به تماشاگران بخشید.
*تماشاگران فولاد از دقیقه 66 به تشویق سروش رفیعی پرداختند و خواستار حضور او در بازی شدند.

     
آی اسپورت
2015-03-17 17:54:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر