فهرست
دفاعیه مارتینو: اشتباهاتم را زیر فرش جارو نمی‌کنم
دفاعیه مارتینو: اشتباهاتم را زیر فرش جارو نمی‌کنم

دفاعیه مارتینو: اشتباهاتم را زیر فرش جارو نمی‌کنم

آی‌اسپورت: خراردو مارتینو مربی حال حاضر تیم ملی آرژانتین که در پایان فصل قبل از مربیگری بارسلونا جدا شد از اظهاراتی که در انتقاد از عملکرد خودش داشت، حمایت کرد. فصل قبل کاتالان‌ها با هدایت او در آخرین روز مسابقات نتوانستند قهرمانی را از اتلتیکومادرید بگیرند و برای نخستین بار در شش سال، فصل را بدون جام به پایان رساندند.

مارتینو گفت:«رختکن آرژانتین و بارسلونا از نظر کیفیت شبیه هم هستند اما موقعیت متفاوتی دارند چون در بارسلونا بازی‌ها پشت سر هم و به سرعت انجام می‌شوند و بازیکنان عیار مربی را خیلی سریع در می یابند. بازیکنان به تناوب به کار گرفته می شوند و همه احساس رضایت می کنند و باانگیزه هستند اما همه چیز خراب می شود وقتی در نخستین مسابقه مهم که بازیکن به خودش بگوید، واقعیت این است، سیستم چرخشی عالی است اما برای بازی‌های مهم تیم باید اینطور چینش شود.»

او درباره اینکه چطور از عملکرد خودش در پایان فصل 2014-2013 انتقاد کرد، نیز گفت:« سعی می کنم درباره همه چیز نخستین کسی باشم که از خودم انتقاد می کنم. وقتی اشتباهاتم را می بینم هیچ علاقه‌ای ندارم که آن‌ها را زیر فرش جارو کنم. اینکه در بارسلونا علنا چنین کاری بکنی، برای مردم تعجب آور است شاید خیلی‌ها همین کارها را بکنند اما صدایش را در نیاورند.»

     
آی اسپورت
2015-03-17 16:22:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر