فهرست
ادعای پورموسوی، پرسپولیس را دستکم نمی‎گیریم!
ادعای پورموسوی، پرسپولیس را دستکم نمی‎گیریم!

ادعای پورموسوی، پرسپولیس را دستکم نمی‎گیریم!

آی اسپورت - «به این نگاه نمی‌کنیم که پرسپولیس مقابل نفت آبادان شکست خورده و آنها را دست‎کم نمی‌گیریم.» باورکردنی نیست اما این جمله را امروز سیروس پورموسوی در نشست خبری قبل از بازی فردای فولاد خوزستان و پرسپولیس گفته است! معمولا مربیان وقتی قرار است با تیمی ضعیف از ته جدول یا تیمی که در بحران به سر می‎برد و چند نتیجه بد گرفته است، چنین جملاتی را می‌گویند تا هشیاری خود را نشان دهند. اما گفتن این جمله از سوی یک مربی که تیمش در جدول پایین‌تر از حریف صدرنشینش قرار دارد و حریف، فقط با یک شکست غافلگیرکننده از جام حذفی حذف شده و به هیچ وجه شرایطش بحرانی نیست کمی عجیب به نظر می‌رسد!

۹۸ ۱۰  
آی اسپورت
2017-12-23 18:46:00
نظر دهید

۱۰ نظر
sirvan.f
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۵
پرسپولیس تو ضربات پنالتی باخت و فوتبال تو 120 دقیقه مساوی تموم شد....فرداهم که بازی پنالتی نمیره.
۱
مصطفی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۳
این متن زیر عین صحبتای پورموسوس هست. خودتون کلاهتون رو قاضی کنید ببینید نویسنده آی اسگورت از بین این همه جمله، چقد سخیفانه دنبال انگ درآوردن هست. این یعنی کف حرفه ای گری در روزنامه نگاری:
"برانکو سه سال است در پرسپولیس حضور دارد و مشخص است که پرسپولیس به چه شکل فوتبال بازی می‌کند. مطمئن هستم فردا بازی قشنگی می‌شود. پرسپولیس یکی از بهترین تیم‌های آسیاست و نه تنها تغییری در ترکیب این تیم به وجود نیامده، بلکه خودشان را تقویت هم کرده‌اند. پرسپولیس از همه لحاظ شاخصه‌های تیم خوب را دارد و به جمع چهار تیم برتر آسیا راه یافته است. به این نگاه نمی‌کنیم که پرسپولیس مقابل نفت آبادان شکست خورده و دست کم نمی‌گیریم. بازیکنان ما در این فصل توانسته‌اند مقابل تیم‌های بزرگ نمایش خوبی داشته باشند و امیدوارم فردا هم این اتفاق بیفتد."
۳
RED
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۵
حالا این فردا ببازه میگه حق خوزستان رو خوردن وگرنه که بردن پرسپولیس که خیلی راحته!
۱
دژبان سرخ
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۶
واقعا ادم بعضی وقت ها می مونه چی بگه پرسپولیسی که با اقتدار نیم فصل تموم کرد رفت نیمه نهایی آسیا دربی برد جام حذفی هم با وجود استراحت کم رفت پنالتی توپش خورد تیرک باخت چه ملت جو گرفته این میگه دسته کم نمیگیرم تیم سوم پایتخت میاد واسه ما کری می خونه حسن زمانی پخمه میاد میگه پرسپولیس می بریم این حرفا ... واقعا تازه فهمیدم چرا به ما میگند جهان سوم
۳
عبدالرحمن پدر اقلیت ابی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۸
خخخخ مثل این می مونه ختافه بیاد بگه بارسا یا رئال دسته کم نمیگیریم
۵
shahab.ir
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۱
خب دیگه فردا معلوم میشه
۲
آنتي شومن
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۸
خخخخخخخخخخخخخخ لاف!
۵
سینا
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۲
سیبلشو
۲
فروبی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۲۱
اوکی فقط اون پیرهنتو حتما بپوش :)
۱
حسین اهوازی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۲۲
هوادارهای فولاد از برخورد با هواداران پرسپولیس امتناع کنند چون اخیرا هر حرکتی منجر به پنالتی برای پرسپولیس میشود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر