فهرست
منصوریان: دیدار با الشباب مرگ و زندگی نیست/ فقط صعود از گروه را می خواهیم
منصوریان: دیدار با الشباب مرگ و زندگی نیست/ فقط صعود از گروه را می خواهیم

منصوریان: دیدار با الشباب مرگ و زندگی نیست/ فقط صعود از گروه را می خواهیم

آی اسپورت- علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های نفت ایران و الشباب عربستان گفت: شناخت کاملی از الشباب داریم. الشبابی‌ها تیم با صلابتی در عربستان هستند و نظم بازی خوبی دارند. ما بازی‌های آنها را آنالیز کرده‌ایم و می‌دانیم یکی از تیم‌های خوب گروه ما هستند. به هر حال بازی با الشباب، بازی آسانی برای ما نخواهد بود. خوشبختانه ما پیش از این بازی با توجه به اینکه صدرنشین لیگ شدیم روحیه خوبی داریم و امیدوارم فردا هم هواداران وقت داشته باشند و افتخار بدهند به ورزشگاه بیایند و بازیکنان ما را تشویق کنند.

 آیا بازی فردا برای شما بازی مرگ و زندگی است؟ : نمی‌شود به بازی فردا گفت مرگ و زندگی چون هر چهار تیم گروه به یک اندازه توانایی دارند و البته شانس صعود. ما باید تلاش کنیم هم فردا امتیاز بگیریم و هم در بازی برگشت با الشباب بتوانیم با کسب امتیاز جایگاه‌مان را در جدول حفظ کنیم.

 آیا چند بازیکن نفت که گذرنامه‌های خود را به فدراسیون تحویل دادند اما به تیم ملی دعوت نشده‌اند روحیه مناسبی دارند؟ : هیچکس اجازه ندارد به خاطر عدم حضور در تیم ملی از نظر روحی به هم بریزد، حتی اگر از بازیکنی برای اردوی تیم ملی پاسپورت بگیرند، افتخار است. این باعث افتخار باشگاه نفت است که دو نفر در تیم ملی دارد و چند بازیکنش هم جزو 40 نفری بودند که از آنها گذرنامه گرفتند. الان اگر من را هم برای تحویل گذرنامه صدا کنند، خوشحال می‌شوم.

 آیا هدف شما و تیمتان از حضور در لیگ قهرمانان آسیا کسب تجربه است یا نتیجه‌گیری؟ : قبل از بازی با الجیش هدف‌مان کسب تجربه بود و اینکه بتوانیم با حضور در مرحله گروهی 75 امتیاز برای فدراسیون فوتبال‌مان بگیریم تا در سال‌های 2016 و 2017 سهمیه فوتبال‌مان در آسیا حفظ شود اما از زمانی که به مرحله گروهی آمدیم نمی‌توانیم به خودمان اجازه بدهیم کسب تجربه کنیم، چون باید از نام و پرچم کشورمان دفاع کنیم. اصلاً تعریف کسب تجربه آسیب شدیدی به تیم می‌زند.

 ما تلاش می‌کنیم از گروه‌مان صعود کرده و از اعتبار فوتبال ایران دفاع کنیم. اگر بی‌تجربگی به ما آسیب نرساند این کار را انجام می‌دهیم و اگر این اتفاق رخ ندهد تلاش می‌کنیم و بعد از آن منتظر لطف خدا هستیم. در مجموع شکل گروه‌ ما طوری است که در بازی آخر باید با العین روبه‌رو شویم و آن بازی می‌تواند تعیین‌کننده گروه‌ ما باشد. 

     
آی اسپورت
2015-03-17 16:53:52
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر