فهرست
آرایش بی تغییر رئال در ال کلاسیکو؛ همان ستاره ها، همان تاکتیک
آرایش بی تغییر رئال در ال کلاسیکو؛ همان ستاره ها، همان تاکتیک

آرایش بی تغییر رئال در ال کلاسیکو؛ همان ستاره ها، همان تاکتیک

آی اسپورت - دروازه‌بان، خط دفاع، خط میانی و خط حمله همه ستاره‌اند و قرار نیست جایگاهشان عوض شود. هیچ آزمون و خطایی صورت نمی گیرد، هیچ کس جانشین کسی نمی شود. آنچلوتی از هر چه دارد استفاده می‌کند همان طور که در روزهای بد و خوب فصل این کار را کرده. رونالدو،‌ بنزما و بیل یا همان BBC اساس تیم را تشکیل می دهند و او قرار نیست ریسک کند. بنابراین فقط می ماند چیدن بقیه مهره‌ها و بدون تنوع تاکتیکی تمام کردن این پازل کار سختی نیست.

کاسیاس که در بازی با لوانته استراحت کرده درون دروازه می ایستد. کاپیتان سفیدها برای نخستین بار بعد از یک سال و نیم در نوکمپ در ترکیب اصلی تیمش قرار می گیرد.

مثلث خط میانی را مودریچ، کروس و ایسکو تشکیل می دهد که رایجترین ترکیب نیست اما بهترین است. جایگاه ایسکو و کروس از نظر کارلتو غیرقابل تغییر است و این کروات فقط دو بازی لازم داشت تا جلوتر از خدیرا، ایارامندی و لوکاس سیلوا در ترکیب اصلی تیم برای خودش جایی باز کند.

درباره بازیکنان خط حمله هیچ تردیدی وجود ندارد. بعد از بازی‌های ضعیف اخیر بحث‌هایی شکل گرفته بود و اینکه کارلتو باید به تیمش تعادل بیشتری بدهد اما به نظر می رسد هیچ تصمیمی در تضاد با قبل گرفته نشده و مثلث درخشان در نوکمپ نیز بازی می کنند.

کریستیانو، بنزما و بیل با چالش دوگانه‌ای در نوکمپ روبرو می شوند. از یک طرف باید مهارت خود را در مقایسه با نیمار، مسی و لوییس سوارس به نمایش بگذارند. از طرف دیگر برای نخستین بار به عنوان یک گروه می توانند پیروزی به دست آورند. تنها فصل قبل بود که این سه نفر در برنابئو روبروی بارسا قرار گرفته اند که حاصلی جز شکست نداشت. در سه مسابقه بعدی هر بار یکی از آنها غایب بوده.

     
آی اسپورت
2015-03-17 17:19:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر