فهرست
چرا ورزشگاه نقش جهان هنوز تکمیل نشده؟
چرا ورزشگاه نقش جهان هنوز تکمیل نشده؟

چرا ورزشگاه نقش جهان هنوز تکمیل نشده؟

آی اسپورت - پاییز سال ۹۵ بود که ورزشگاه نقش جهان اصفهان پس از سال‌ها انتظار آماده استفاده و دیدار‌های تیم فوتبال سپاهان به این ورزشگاه پس از وقفه‌ای ۱۰ ساله منتقل شد. با این حال، از روزی که ورزشگاه نقش جهان افتتاح شد، این استادیوم نواقص زیادی داشت. نواقصی که بخشی از آن هنوز هم به قوت خود باقی است و مشخص نیست چه زمانی قرار است تکمیل شود. نقش جهان یکی از مدرن‌ترین ورزشگاه‌های کشور از نظر امکانات است، اما نکته مهم اینجاست که تا زمانی که نواقص این ورزشگاه برطرف نشود، نمی‌توان نام مدرن‌ترین یا حتی بهترین ورزشگاه را روی آن گذاشت.

چرا هنوز تکمیل نشده است؟

ورزشگاه نقش جهان اگرچه آماده استفاده است، اما هنوز به صورت کامل تجهیز نشده و بخش‌هایی از آن دارای مشکلاتی است که گاهی باعث شده صدای هواداران این تیم هم دربیاید. عبور و مرور برای هواداران به سختی صورت می‌گیرد و در فضای داخلی هم ایراداتی وجود دارد. شاید یکی از مهم‌ترین نواقص حال حاضر ورزشگاه نقش جهان، چمن آن باشد که در بسیاری از مواقع باعث اعتراض امیر قلعه‌نویی هم شده است. سرمربی تیم فوتبال سپاهان معتقد است چمن بی‌کیفیت این ورزشگاه باعث شده در طول فصل تعداد زیادی از بازیکنان این تیم دچار مصدومیت شوند و بهتر است هرچه زودتر یک چمن باکیفیت جایگزین چمن فعلی شود.

ورزشگاه نقش جهان که از امسال میزبان تیم‌های آسیایی در لیگ قهرمانان هم است در حال حاضر به سختی موفق به اخذ مجوز برای برگزاری بازی‌های بین‌المللی شده است. انتظار می‌رود مسئولان باشگاه، کارخانه و ساخت و تجهیز ورزشگاه تلاش بیشتری برای رفع نواقص کوچک و بزرگ این نقش جهان کنند تا شاهد مشکلات کمتر برای بازیکنان و هواداران باشیم.

 

     
آی اسپورت
2020-03-27 19:04:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر