فهرست
بازی مرگ و زندگی با بارسا؛ پیگرینی باید راه بلان را برود وگرنه...
بازی مرگ و زندگی با بارسا؛ پیگرینی باید راه بلان را برود وگرنه...

بازی مرگ و زندگی با بارسا؛ پیگرینی باید راه بلان را برود وگرنه...

آی‌اسپورت: جیمی کاراگر می گوید مانوئل پیگرینی مربی منچسترسیتی باید هر کاری از دستش می آید، انجام دهد تا از کارش اخراج نشود. ستون‌نویس دیلی‌میل می‌گوید مربی شیلیایی باید همان کاری را بکند که لوران بلان مربی پاری‌سن‌ژرمن در دیدار با چلسی انجام داد. سیتی فرداشب در نوکمپ به مصاف بارسلونا می رود و باید باخت خانگی یک-2 در دیدار رفت را جبران کند و برای رسیدن به این هدف بزرگ باید همان جانفشانی و بازی فداکارانه پاریسی‌ها در استمفوردبریج را تکرار کند اگر می خواهد به آن راهی که روبرتو مانچینی در سال 2013 رفت، نرود.

مانچو یک سال بعد از آنکه قهرمانی لیگ برتر را با سیتی به دست آورد از کار برکنار شد و پیگرینی خودش به دیلی‌میل گفته می داند برای باقی‌ماندن روی نیمکت تیم باید یا موفقیت سال گذشته را تکرار کند یا عملکرد بهتری در اروپا داشته باشد.

کاراگر در برنامه تلویزیونی اسکای‌اسپورت گفت:«فکر می کنم او با مشکلات بزرگی راجع به کارش مواجه است، شما کافی است ببینید مالکان منچسترسیتی با مانچینی چه رفتاری داشتند کسی که هم لیگ برتر را برد و هم جام حذفی را. پیگرینی هم در نخستین فصل کارش دو گانه لیگ برتر و جام اتحادیه را گرفت. دوباره دارد همان اتفاق می افتد. آنها در فصل دوم به مشکل خورده اند و فکر می کنم به همان نتیجه‌ای که لوران بلان گرفت، نیاز دارند. بلان کارش را روی نیمکت پاریسی‌ها نجات داد. پیگرینی هم باید چهارشنبه در نوکمپ نتیجه بگیرد تا بماند.»

در بازی رفت هر دو گل بارسلونا را لوییس سوارس زد و گائل کلیشی هم اخراج شد اما میزبان خوش‌شانس بود که ضربه پنالتی لیونل مسی گل نشد وگرنه تقریبا نمی توانستیم شانسی برای سیتی در این بازی قائل باشیم.

     
آی اسپورت
2015-03-17 17:50:41
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر