فهرست
انریکه: مشکلی با نیمار ندارم/الان فقط به سیتی فکر می کنیم
انریکه: مشکلی با نیمار ندارم/الان فقط به سیتی فکر می کنیم

انریکه: مشکلی با نیمار ندارم/الان فقط به سیتی فکر می کنیم

آی اسپورت – لوئیس انریکه در کنفرانس خبری عصر امروز یپش از نبرد حساس با منچسترسیتی درمورد اینکه نیمار از تعویض شدن در بازی این هفته بارسلونا در لالیگا ناراضی بوده حرف زده و گفت هیچ مشکلی با نیمار ندارد. او همچنین تاکید کرد از فرم مطلوب نیمار دراین فصل رضایت کامل دارد.نیمار وقتی در بازی این هفته بارسا با ایبار تعویض شد، واکنشی عصبانی از خود نشان داده بود. اما انریکه معتقد است که او از نمایش مهاجمان خود در این فصل از جمله نیمار رضایت کامل دارد.

انریکه گفت:\" در طول فصل برای یک بازیکن اینکه همیشه 100 درصد آماده باشد خیلی سخت است و برای همین آنها روزهای بد و خوب خود را دارند. اما من از نمایش نیمار راضی هستم. من در نقش مربی تیم را انتخاب می کنم. شما ایده های من را می شناسید و آنچه تا امروز انجام داده ام را همچنان ادامه خواهم داد.فکر می کنم نیمار، مسی و سوارس در این فصل عالی ظاهر شده اند. اما آنها نمی توانند به طور همزمان در هر بازی هت تریک کنند. \"

انریکه در مورد بازی مقابل منچسرسیتی و شانس صعود تیمش به مرحله بعدی گفت:\" هدف ما حفظ توپ خواهد بود. ما این سیستم را در همه بازی های خود اجرا می کنمی. می خواهیم همیشه توپ را در اختیار داشته باشیم و این به معنی کنترل بازی است. نباید محافظه کارانه بازی کنیم. هدف ما پیروزی در این مسابقه و بهتر ظاهر شدن نسبت به حریفمان خواهد بود. باید حتما خطرناک ظاهر شویم. می خواهیم سیتی را شکست دهیم و باید ببینیم قادر به انجام این کار هستیم یا خیر. الان فقط به بازی با منچسترسیتی فکر می کنیم و ال کلاسیکو روز یکشنبه در ذهن ما نیست.\"

او در مورد غایبان در ترکیب بارسلونا گفت: \"بوسکتس نمی تواند فردا بازی کند. ماسچرانو می تواند جاشنین او شود. او بازیکنی حرفه ای است و نمی توانید او را با هیچکس مقایسه کنید. چون همیشه عالی عمل می کند. 

     
آی اسپورت
2015-03-17 19:18:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر