فهرست
انگیزه بالای مسی برای سیتی ورئال / تمرین های انفرادی فشرده
انگیزه بالای مسی برای سیتی ورئال / تمرین های انفرادی فشرده

انگیزه بالای مسی برای سیتی ورئال / تمرین های انفرادی فشرده

آی‌اسپورت: بارسلونا در هفته‌های اخیر بهترین روزهای فصل خود را سپری کرده و بیشتر این موفقیت را مدیون فرم فوق‌العاده لیونل مسی است؛ این مهاجم  آرژانتینی نه تنها اعداد و ارقام خیره‌کننده‌ای را در بازی های قبلی تیمش ثبت کرده بلکه به همه ثابت کرده در زمان موفقیت خودش را گم نمی کند و التزام و تعهد خود به تیم را بارها نشان داده است. روز گذشته لوییس انریکه به بازیکنان خود استراحت داد اما فوق ستاره بارسا ترجیح داد ریتم هفته‌های اخیر خود را حفظ کند و با خواست خودش تمرین کرد تا در بهترین شرایط ممکن برای بازی فرداشب با منچسترسیتی و دیدار یکشنبه با رئال مادرید آماده شود.

مسی می داند این هفته چه اندازه برای تیمش اهمیت دارد و می‌خواهد در اروپا و لالیگا تاثیرگذار باشد.

آریدو برایدا مدیر ورزشی بارسلونا که اخیرا عضو کمیسیون فنی این تیم هم شده فرصت پیدا کرد تا عملکرد «کک» را از نزدیک ببیند و از کار او شگفت‌زده است.

دوئل با آگوئرو

بازی سیتی-بارسلونا می تواند دوئلی شگفت‌انگیز بین مسی و سرخیو آگوئرو باشد. مسی در سال 2015 آمار فوق‌العاده‌ای داشته است. بعد از آن بازی سخت در آنوئتا و شکست برابر رئال سوسیداد و بعد از آنکه رونالدو در مراسم دریافت توپ طلا مسی را به چالش کشید، آمار گل فوق ستاره آرژانتینی به آسمان رسیده است. مسی تا به حال 43 گل زده، 32 تا در لالیگا، هشت تا در لیگ قهرمانان و سه تا در جام حذفی اسپانیا. دراین شرایط او نگرانی اصلی پیگرینی در بازی فرداشب تیمش در نوکمپ با بارسلوناست. 

     
آی اسپورت
2015-03-17 19:25:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر