فهرست
آلگری: باید گل بزنیم و صعود کنیم
آلگری: باید گل بزنیم و صعود کنیم

آلگری: باید گل بزنیم و صعود کنیم

 

آی اسپورت – ماسیملیانو آلگری در کنفرانس خبری روز قبل از دیدار با بوروسیا دورتموند در وستفالن اشتادیون در مورد بازی یووه و حریف آلمانی اش چنین گفت:\" بازی زیبایی خواهد بود. امیدوارم اشتباه کنم ولی بعید می دانم این بازی با تساوی بدون گل تمام شود. بنابراین باید برای عبور از این مرحله گل بزنم. قدرت بوروسیا را می شناسیم. باید از نظر تکنیکی خوب بازی کنیم و روی نقاط ضعف آنها کار کنیم.\"

او در مورد حرف های آنیلی رئیس یوونتوس که گفته یک بازی در مورد کل عملکرد فصل تیم قضاوت نمی کند گفت:\" از حرف های او خوشحالم. این نشان می دهد که تا امروز عملکرد خوبی داشته ایم و حالا درمراحل نهایی و نتیجه گیری هستیم. باید در لیگ قهرمانان پیشروی کنیم. برای قهرمانی در لیگ هنوز شش بازی دیگر باقی مانده و می توانیم نتیجه حاصل شده با فیورنتینا در جام حذفی را جبران کنیم. باید فردا شب از این مرحله عبور کنیم. صد دقیقه فرصت داریم تا برای صعود بجنگیم و هیچ چیز تا لحظه آخر معلوم نیست.\"

یووه بدون پیرلو، مارکیزیو را به عنوان بازیگردان تیم به میدان می فرستد. در خط حمله هم توس و موراتا بازی می کنند. آلگری در مورد تاکتیک تیمش گفت:\" من فردا صبح در این مورد تصمیم می گیرم. آن موقع مشخص می شود با چه آرایشی مقابل حریف بازی خواهیم کرد. دشواری های این بازی را می دانیم. برای دورتموند هم همین شرایط حاکم است.\" 

     
آی اسپورت
2015-03-17 21:35:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر