فهرست
کلوپ: یوونتوس شکست ناپذیر نیست
کلوپ: یوونتوس شکست ناپذیر نیست

کلوپ: یوونتوس شکست ناپذیر نیست

 

آی اسپورت – یورگن کلوپ در کنفرانس خبری امروز خود پیش از بازی مهم فردا برابر یوونتوس گفت:\" با سخت ترین رقابتی که در یک مسابقه فوتبال وجود دارد، مواجه هستیم. بازی مقابل یک تیمی ایتالیایی که دنبال مساوی است\"

کلوپ و دورتموند منتظر تیمی هستند که با هدف دفاع مطلق به آلمان آمده و این کار ژرمن ها را برای صعود به مرحله بعدی سخت می کند. \" یوونتوس تیم مقتدری است ولی شکست ناپذیر نیست. 14 امتیاز برتری نسبت به تیم دوم لیگ ایتالیا ارزش های آنها را نشان می دهد. بازی آنها هم متقاعد کننده است. باید خوب بازی کنیم درغیر اینصورت باید با جام وداع کنیم\"

او ادامه داد:\" باید آماده هرچیزی باشیم و خونسردی خود را حفظ نیم. برای اینکه در بازی رفت گل هایی یووه در ضد حمله حاصل شدند.\"

حضور هواداران پرشور دورتموندی در ورزشگاه دلگرمی مهمی برای کلوپ و تیمش خواهد بود:\" اگر باید صعود کنیم باید تلاش خود را بکنیم و به هوادارانمان کمک کنیم تا فضای خاصی در استادیوم ایجاد کنند. می دانیم که چطور باید خطرناک ظاهر شویم و در دوئل های سرنوشت ساز برنده باشیم. نباید گل بخوریم. این رقابت زیبایی است و البته برای ما ساده نخواهد بود. حتی اگر گل نخوریم هم قضیه تمام نمی شود. بهرحال باید حتی یک گل هم که شده بزنیم تا صعود کنیم، 9 گل که نمی خواهیم\" 

     
آی اسپورت
2015-03-17 22:11:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر