فهرست
سوارس: ال کلاسیکو شبیه یک فینال است
سوارس: ال کلاسیکو شبیه یک فینال است

سوارس: ال کلاسیکو شبیه یک فینال است

آی اسپورت – لوئیس سوارس مهاجم اروگوئه ای بارسلونا بازی یکشنبه آینده تیمش مقابل رئال مادرید را یک فرصت خاص برای کاتالونیایی ها در کورس قهرمانی لالیگا دانسته است. اگرچه او بعید می داند که نتیجه این بازی که از آن به عنوان یک فینال یاد کرده، سرنوشت مستقیمی روی قهرمانی لیگ اسپانیا داشته باشد.

سوارس در گفت وگویی با مارکا اعلام کرد:\" این بازی به دلیل اینکه بازی های رئال و بارسا همواره با حساسیت زیادی روبرو بوده شبیه یک فینال است.  می دانیم که در لالیگا این روزها هراتفاقی ممکن است رخ دهد. نکته خوب در مورد این رقابتها این است که تیمها رقابتی تر از قبل هستند و فکر نمی کنم ال کلاسیکو روی سرنوشت لیگ تاثیرگذار باشد. \" سوارس درمورد این بازی بزرگ گفت:\" رئال مادرید همیشه رئال مادرید است. همه کیفیت و قابلیت های بازیکنان این تیم را می دانند ولی ما ضعیف های دفاعی آنها را هم می شناسیم و باید سعی کنیم از این موضوع به نفع خود استفاده کنید. \"

اگرچه این اولین ال کلاسیکو سواس در نوکمپ خواهد بود ولی او گفته پیشتر جو این ورزشگاه را در ال کلاسیکو های قبلی در این استادیوم دیده است:\" من بازی بارسلونا و رئال که 5-0 تمام شد را به یاد می آورم. چون در استادیوم بودم. این لحظات در حافظه شما ثبت می شوند. دیدن جشن گرفتن هواداران درحالیکه بازیکنان در زمین خوشحالی می کردند... باورکردنی نبود\"  

     
آی اسپورت
2015-03-18 00:10:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر