فهرست
گزارش زنده: چلسی- اورتون
گزارش زنده: چلسی- اورتون

گزارش زنده: چلسی- اورتون

آی اسپورت- در اولین دیدار این هفته از لیگ برتر انگلیس، چلسی صدرنشین میزبان اورتون است:

ترکیب دو تیم:

چلسی: چک، ایوانوویچ، تری، کیهیل، آزلیکوئتا، ماتیچ، لمپارد، ویلیان، اسکار، آزارد، اتوئو

اورتون: هاوارد، کولمن، دیستین، جاگیلکا، بینز، بری، مک کارتی، پیه نار، عثمان، میرایاس، ترائوره

 

0 تا 10: شاگردان مورینیو در دقیقه ابتدایی تیم برتر میدان بودند اما نتوانستند موقعیت گلزنی خاصی ایجاد کنند. در مقابل اسکار به دلیل خطایی که روی بازیکن حریف انجام داد، یک کارت زرد گرفت.

11 تا 20: در این دقایق بازی تا اندازه ای متعادل تر شد و حتی کفه ترازو تا اندازه ای به سود اورتون، سنگینی می کرد. روی یک موقعیت، کوین میرایاس، ستاره بلژیکی اورتون، می توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه او بعد از برخورد به مدافعان حریف، به بیرون رفت.

21 تا 30: شاگردان مورینیو از زیر فشار حریف خارج شدند و چند موقعیت خوب ایجاد کردند. در دقایق 27 و 28 دو موقعیت پیاپی توسط اتوئو و جاگیلکا ایجاد شد که راهی به دروازه اورتون نداشت.

30 تا 40: بهترین موقعیت چلسی در این دقایق، در دقیقه 37 رقم خورد؛ جایی که اتوئو می توانست با یک ضربه از داخل محوطه جریمه، دروازه هاوارد را باز کند اما شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت. ویلیان هم یک موقعیت داشت که راهی به چهارچوب دروازه حریف نداشت.

40 تا 45: در پنج دقیقه پایانی نیمه اول، جدی ترین موقعیت، روی همکاری مک کارتی و نای اسمیت برای اورتون به وجود آمد اما جان تری اجازه نداد دروازه تیمش باز شود.

این پست آپدیت خواهد شد

     
آی اسپورت
2014-02-22 18:21:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر