فهرست
پیش بازی بوروسیا دورتموند – یوونتوس/ زنبورها در اندیشه گزیدن بانوی پیر
پیش بازی بوروسیا دورتموند – یوونتوس/ زنبورها در اندیشه گزیدن بانوی پیر

پیش بازی بوروسیا دورتموند – یوونتوس/ زنبورها در اندیشه گزیدن بانوی پیر

آی اسپورت-دورتموند در حالی از تیم آلگری در وست فالن اشتادوین پذیرایی می کند که می داند پیروزی 1-0 هم برای صعود به مرحله بعدی این رقابتها کافی خواهد بود. اگرچه یووه به لطف پیروزی در بازی رفت با امید بیشتری به دورتموند رفته است. ضمن اینکه بینکونری می دانند که هر نتیجه تساوی به منزله صعود آنها به جمع هشت تیم برتر چمپیونز خواهد بود.  دورتموند یا همان زنبورهای زرد وستفالن در سال 2015 تیم متحول شده ای است و توانسته خود را از منطقه سقوط به به جایگاه مطمئنی در میانه های جدول بوندسلیگا ارتقا دهد. بانوی پی هم با 14 امتیاز برتری به رم تقریبا قهرمانی لیگ را در چنگ خود می بیند.

دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

زمان بازی: 23:15

آب وهوا: بارانی

 نتیجه بازی رفت: بوروسیا دورتموند 1-2 یوونتوس

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 

بازیکنان غایب

 

 

بوروسیا دورتموند:

 

گروس کرویتس

پیژچک

 

یوونتوس:

 

پیرلو

آساموا

رومولو

کاسرس

 

 

 

 

پیش بینی:

 

-به دلیل پیروزی 2-1 یووه در بازی رفت، بازی امشب از تعادل یکسان برخودار بوده و حتی پیروزی با یک گل هم می تواند به منزله صعود تیم آلمانی و حذف ایتالیایی ها باشد. شاید از طرفی نتیجه حاصل شده در تورین عاملی برای تبدیل شدن این مسابقه به یک بازی کم گل و روی آوردن تیمها به یک بازی محتاطانه منجر شود..

 

-دورتموند همچنان به دلیل نتایج خوبی که اخیرا کسب کرده از اعتماد به نفس نسبتا خوبی برخودار است. این تیم در بازی های قبلی کلین شیت های زیادی داشته ولی عبور از خط دفاعی یوونتوس کار ساده ای به نظر نمی رسد.

 

-در یک بازی کاملا نزدیک، یووه به طور حتم برای کسب مساوی به میدان می آید و این احتمال هم وجود دارد که دورتموند بازی خوبی در امر دفاعی به نمایش بگذارد.

 

 

 

 

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-03-18 09:47:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر