فهرست
پیش‌بازی بارسلونا – منچسترسیتی/ واپسین رویای آبی
پیش‌بازی بارسلونا – منچسترسیتی/ واپسین رویای آبی

پیش‌بازی بارسلونا – منچسترسیتی/ واپسین رویای آبی

آی اسپورت-منچسترسیتی‌ می‌داند برای عبور از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باید در زمین بارسلونا 2 گل بزند و هیچ گلی ازحریف خطرناکش دریافت نکند.در بازی رفت سوارس با گل‌هایش شکست تلخی به سیتی تحمیل کرد و البته آگوئرو با تک گل خود هنوز امیدهای تیم پیگرینی را زنده نگه داشت تا شاید سفر به کاتالونیا معنا و مفهومی برای بازیکنان این تیم داشته باشد. پیگرینی در این بازی فشارهای زیادی را در مورد آینده اش روی نیمکت سیتی احساس می‌کند. او قهرمانی در لیگ برتر را از دست داده و شکست 1-0 مقابل برنلی هم اوضاع را بدترکرده است..

 

دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

 

زمان بازی: 23:15

 

آب وهوا: بارانی

 

 نتیجه بازی رفت: بارسلونا 2-1 منچسترسیتی

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

بازیکنان غایب

 

 

بارسلونا:

 

توماس فرمایلن

سرخیو بوسکتس

منچسترسیتی:

 

گائل کلیشی

 

 

 

پیش بینی:

 

-بارسلونا با توجه به پیروزی در خانه حریف بخت بیشتری برای صعود دارد بخصوص که سیتی برای عبور از این مرحله دست‌کم به دو گل نیاز دارد و البته نباید از مهاجمان زهردار بارسا گلی هم دریافت کند. احتمالا سیتی طبق روال معمول به ضد حملات برای ضربه زدن به خط دفاعی بارسلونا دل خوش می‌کند..

-مانوئل پیگرینی باید از هر ترفندی برای بازکردن خط دفاعی میزبان استفاده کند. ضمن اینکه مدافعان او نباید هیچ فرصتی را در اختیار سه مهاجم خطرناک بارسا قرار دهند.شاید چنین چیزی روی کاغذ یک ماموریت غیرممکن به نظر بیاید.

-موقعیت پیگرینی روی نیمکت سیتی از هر زمان دیگری متزلزل تر شده و باید دید آیا بازیکنان او برای حمایت از مربی تیم هم که شده در این بازی دست به معجزه می زنند یا خیر. به هرحال آنچه مسلم است سیتی برای حضور در جمع هشت تیم برتر چمپیونز ماموریت دشواری پیش رو دارد. 

 

     
آی اسپورت
2015-03-18 09:49:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر