فهرست
بیشترین سقوط در ۵۰تیم اول رنکینگ برای ایران
بیشترین سقوط در ۵۰تیم اول رنکینگ برای ایران

بیشترین سقوط در ۵۰تیم اول رنکینگ برای ایران

آی اسپورت – سقوط چند پله‌ای ایران و قرار گرفتن در رده 34 جهان در رنکینگ فیفا با توجه به تساوی خانگی مقابل سوریه قابل پیش‌بینی بود هرچند تاثیر زیادی در سید ایران در جام جهانی نگذاشت. با این حال بررسی رنکینگ جدید فیفا نشان می‎دهد که در میان 50 تیم اول، ایران با 9 پله نزول، بیشترین سقوط را در رنکینگ فیفا داشته است. اتریش با 18 و اسکاتلند با 14 رده صعود، بیشترین پیشرفت را در میان 50 تیم اول رنکینگ داشته‎اند هر چند موفق به صعود به جام جهانی نشدند.

۵۶ ۴  
آی اسپورت
2017-10-16 17:24:00
نظر دهید

۴ نظر
حرف حساب
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۱۷
از اول هم معلوم بود جایگاه ایران تو رنکینگ الکیه! جالبه که باند کیروش و کیروشی پور اصلا به این افت نپرداختند و قرار گرفتن ایران تو سید سوم رو بولد کردند! هرچند به نظر من کلا این رده بندی ها کشکه و ارزش واقعی نداره!
گیر بازار
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۱۱
چشم نظر ارزشمند شما به فیفا منعکس خواهد شد
جاهد
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۹
اقای حرف حساب ایا ایده ای از مکانیزم امتیار دهی فیفا داری که این حرفا رو میزنی؟!!!مشخصه هیچی نمیدونی و فقط سوار موج هواداری میشی.جالبه که ای اسپورت هم یا نمیدونه یا نخواسته اشاره ای کنه!اولا ای اسپورت نمیدونه که نتیجه ایران و سوریه امتیازش برای ماه پیش بود نه این ماه!این ماه امتیاز بازی های دوستانه تیم ملی ملاک امتیاز دهی بود.و از اونجایی که طبق مکانیزم فیفا بازی های جام جهانی و مقدماتی جام جهانی بالاترین امتیاز رو داره تیم هایی که در مقدماتی جام جهانی بازی داشتند بیشترین رشد رو داشتند ولی بقیه تیم ها حتی اگه نتایج خوبی هم در بازی های دوستانه گرفته باشن افت داشتند مثلا بین تیم های آسیایی همه افت کردن به جز استرالیا که بازی مقدماتی جام جهانی داشت و بیشترین رشد رو هم بین تیم های آسیایی داشت حتی به رده دوم آسیا رسید.امیدوارم قبل از گیر دادن و مسخره کردن این و اون یه مقدار اطلاعاتمون را افزایش بدیم.
۱
شاهرخ
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۴
حرف شما درباره تاثیر بیشتر بازی‌های رسمی درسته و اون‌ها با ضریب بیشتری روی رنکینگ تاثیر می‌ذارن. اما این که بگید بازی با سوریه تاثیری نداشته اشتباهه. اگر بازی با سوریه رو می‌بردیم الان امتیازهای بیشتری داشتیم و حتی با جهش بقیه تیم‌ها رتبه‌مون هم افت کمتری پیدا می‌کرد. بازی با سوریه ماه پیش بود اما اینطور نیست که دیگه توی رنکینگ این ماه تاثیری نداشته باشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر