فهرست
منچستر برای بردن وقت کم آورد
منچستر برای بردن وقت کم آورد

منچستر برای بردن وقت کم آورد

آی اسپورت- الان که دارم این یادداشت را می نویسم، هنوز به خاطر جوی که در اولدترافورد بود، بدنم در حال ترشح آدرنالین است. در بازی مقابل لیورپول هواداران، درست مانند بازیکنان، به بازگشت امید داشتند. اما متاسفانه نتوانستیم این کار را انجام دهیم. 5 دقیقه پایانی واقعا فشار زیادی آوردیم تا برنده شویم، می خواستیم کاری را انجام دهیم که یونایتد در سال های اخیر بارها انجام داده است.

زلاتان می توانست باز هم گل بزند، احساس ما این بود که اگر بازی کمی بیشتر ادامه پیدا می کرد می توانستیم برنده شویم. بدشانسی آوردیم، چون هدفمان کسب 3 امتیاز بود، شاید بهترین فوتبال را از ما ندیده باشید، اما بازی خوبی بود که در لحظه لحظه های آن رقابت دیده می شد. حالا همه چیزی که باید به آن فکر کنیم این است که دوباره کارمان را شروع کنیم و سعی کنیم در بازی بعدی برنده باشیم. در این بازی ما تا پایان جنگیدیم، اولدترافورد هم در کنار ما جنگید، درست مثل همیشه. وقتش رسیده برای هفته آینده ریکاوری کنیم، باید دوباره رقابت را از سر بگیریم.

زمان کمی داریم تا برای بازی با استوک آماده شویم. این بازی مانند همیشه پیچیده خواهد بود، آن ها دو بازی پشت سر هم برده اند. همان طور که قبلا گفته بودم، باید تمرکزمان روی خودمان باشدو بهترین بازی مان را ارائه دهیم. کاری که در چند هفته اخیر انجام داده ایم. هفته های مهمی پیش روی ماست، باید هرچه می توانیم امتیاز جمع کنیم و به تیم های دیگر نزدیک شویم. هنوز راهی طولانی پیش رو است.

در اسپانیا هم بارسلونا توانست لاس پالماس را در دیداری دیدنی شکست دهد. بعد از آن بود که همه چشم ها روی بای سویا و رئال مادرید بود. این دو تیم کمی قبل در جام حذفی به مصاف هم رفته بودند. همان طور که انتظار داشتیم بازی در لیگ هم به همان جذابی شد. سویا 2 بر یک برنده شد و این که این تیم توانست در دقایق پایان بازگردد نشان می دهد که چرا تا اینجای کار یکی از مدعیان قهرمانی است. سبک فوتبال آن ها فوق العاده است و توانسته اند تا اینجا با ارائه فوتبالی مهیج نتایجی مطلوب کسب کنند.

همچنین از این که دیدم والنسیا هم برنده شده لذت بردم. این تیم در دو بازی اخیر 4 امتیاز کسب کرده و امیدوارم روز به روز این باشگاه بهتر شود. وقتش رسیده که در باشگاه و تیم همه متحد شوند و دوباره نتایج خوبی کسب کنند. مطمئنم پیشرفت آغاز شده است و از همینجا پیام حمایتم را به همه می رسانم.

رقابت های جام ملت های افریقا هم آغاز شده است. برای من این تورنمنت همیشه فرصت خوبی است تا با برخی بازیکنان با استعداد جدید آشنا شوم. تماشای بعضی از این بازی ها هم برای من خاطرات فوق العاده ای را رقم زده است. در آن بازی هر بازی یک جشن است، نیمکت ها رنگارنگ می شوند. به نظرتان امسال کدام تیم قهرمان می شود؟

از همه شما برای حمایت فوق العاده تان ممنونم، شما به ما قدرت می دهید. امیدوارم هفته فوق العاده ای داشته باشید.

 

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-01-16 17:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
برزو
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۱۳
نويسنده خوان ماتا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر