فهرست
افت عجیب هر چهار هافبک پرسپولیس
افت عجیب هر چهار هافبک پرسپولیس

افت عجیب هر چهار هافبک پرسپولیس

آی اسپورت - پرسپولیسی‌ها در بازی با ذوب‌آهن دو نیمه‌ی متفاوت داشتند. نیمه اول تیم برانکو صاحب توپ بود و با فشار روی دروازه حریف، نمایشی دلپذیر ارائه داد .در این نیمه پرسپولیس با حضور مقتدرانه در نیمه زمین حریف اجازه نفس کشیدن به ذوب‌آهن نداد و غیر از گلی که زد، دو سه موقعیت خوب دیگر داشت.

در نیمه دوم اما پرسپولیس به شدت افت کرد و ضمن اینکه توپ را به حریف داده و عقب نشسته بود، در بازپس‌گیری توپ و تدارک ضدحمله هم ناکام بود. در این نیمه پرسپولیس فقط یک بار از روی ضربه ایستگاهی عالیشاه موقعیت ساخت و یک بار هم ضدحمله علیپور با واکنش عالی مظاهری به جایی نرسید.

علت ضعف پرسپولیس در نیمه دوم اما به عملکرد ضعیف هافبک‌های این تیم برمی‌گردد که هر کدام از آنها می‌توانستند کاندیدای تعویض باشند و در نهایت، امید عالیشاه و بشار رسن در دقایق پایانی تعویض شدند. البته یادمان نرود در این مدت فشار زیادی روی بازیکنان پرسپولیس بوده و آنها از نظر قوای جسمانی تحلیل رفته‌اند. به طوری که احمد نوراللهی موقع زمین نای راه رفتن هم نداشت.

۱۰ ۱  
آی اسپورت
2018-12-05 19:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ميلاد
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۲۴
بدن پرسپوليسي ها در نيمه هاي دوم كامل خالي ميكنه، يكم بايد تو اين دو تا بازي مديريت كنن و كمتر دريبل ها و تكروي هاي اضافي كنن، بيشتر گروهي كار كنن، قدر موقعيت ها رو بدونن و از ايستگاهي ها حتما مثل قبل گل بسازن، به خصوص جلوي سپاهان كه تيم پرمهره ايه و نيمكت قري داره و مربيش تيم رو واسه همه طول مسابقه تا وقت هاي اضافي اماده ميكنه، جلوي سپاهان دفاع ها بايد كمتر نفوذ كنن تا پشتشون خالي نشه و فضاي سانتر كه تبحر سپاهان هست به وجود نياد. اميدوارم روز خوب عليپور و منشا باشه.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر