فهرست
تلنگری برای سه ستاره/ شلیک بدون سه تفنگدار
تلنگری برای سه ستاره/ شلیک بدون سه تفنگدار

تلنگری برای سه ستاره/ شلیک بدون سه تفنگدار

آی‌اسپورت- تعویض‌كردن، هیچوقت از خصوصیات مثبت برانكو ایوانكوویچ نبوده اما تعویض‌های مرد كروات در جریان مسابقه بزرگ با الاهلی، او را در جایگاه قهرمان اصلی این نبرد قرار داده است. رسانه‌های عربستانی در كنار سرزنش ربروف به خاطر ساده‌گرفتن بازی در لحظات پایانی، تعویض‌های برانكو را عامل عوض‌شدن روند مسابقه می‌دانند و در ایران نیز، تعویض‌های طلایی پرفسور تیتر اول همه روزنامه‌های صبح بعد از روز برگزاری بازی را ساخته‌اند. در دو فصل گذشته، سرخپوشان هیچوقت صاحب نیمكت قدرتمندی نبودند و دست ایوانكوویچ روی نیمكت خالی‌تر از آن بود كه بتواند با یک تعویض، سرنوشت را به سود تیم‌اش تغییر بدهد. با این وجود، نوع استفاده او از نیمكت‌نشین‌ها همیشه با انتقاد و اعتراض همراه بود. سرمربی كروات در عمان، دست به تعویض‌های شجاعانه‌ای زد و مزد تصمیم‌اش را با متوقف‌كردن حریف گرفت.

بدون تردید كیفیت نیمكت پرسپولیس هم كمک زیادی به این مربی كرد تا بتواند نقشه‌های تازه‌اش را در زمین پیاده كند. برانکو تقریبا در همه بازی‌ها از تعویض مهدی طارمی طفره می‌رفت اما این بار مهدی را زودتر از هر بازیکن دیگری از زمین بیرون کشید. فرشاد احمدزاده و مسلمان، نفرات دیگری بودند که ترکیب تیم را ترک کردند تا کمال کامیابی‌نیا و بشار رسن، فرصت بازی در مسقط را به دست بیاورند.

بشار در اولین بازی برای پرسپولیس، گل اول تیم را ساخت و منشا در آخرین ثانیه‌ها، ضربه نهایی را به الاهلی وارد کرد. علایم حیاتی پرسپولیس بدون مهدی، فرشاد و محسن از کار نیفتاد و نبض تیم در غیاب این ستاره‌ها منظم‌تر شد. این چند دقیقه، تلنگر مهمی برای سه تفنگدار پرسپولیس بود. بازیکنانی که تا حالا بدون رقابت برای تیم به میدان می‌رفتند اما از حالا به بعد باید برای جایگاه‌شان در پرسپولیس مبارزه کنند. تیم برانکو بدون سه ستاره‌اش، دوام آورد. روی پاهایش ایستاد و زمین مسابقه را با غرور ترک کرد. 

۱۴۰ ۷  
آی اسپورت
2017-08-23 16:51:00
نظر دهید

۷ نظر
مجتبی فرد
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۰۴
مطمئنم که احساس ترس کرده‌اند و دیشب توی هتل سه نفری جلسه گرفته‌اند که چه کنیم؟
رضا
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۰۵
هر دو پاس گل توسط عليپور داده شد و چقدر ادم حسود داريم كه چشم ديدن پيشرفت اين جوونو ندارن
سیا
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۰۸
خدا قوت پهلوان
شما آی اسپورتی ها مرزهای اخبار و تحلیل های آبکی و زرد نویسی رو جابجا کردید
۶
خاطره بازی العین
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۰۸
چناب عباسی
برانکو..کیروش,نیست که هر کس اماده باشه بزاره تو ترکیب...فقط,مصدومیت یا محرومیت بتونه ترکیب برانکو رو تغییر بده....دیشب هم اگه گل دوم و نمی خورد عمرا زودتر از دقیقه ۸۰ دست به تعویض می زد....هیچ تلنگری در کار نخواهد بود...اگه تلنگری بود که منشا بعد از بازی با تراکتور که دوباره بر نمی گشت روی نیمکت
تعویض های برانگو برای همه مشخصه... کسانی که تو تیم جا بیافتن
..عمرا تغییر کنن مثل علی دابی تو تیم ملی
عباس
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
معلومه طرفدار کدون تیم هستی
جيم
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۲۴
مربي خاطره ساز، شجاع و متبحر در تعويض فقط داش علي منصور سر طلايي خودمون
۹
فرهاد
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۴۳
احسنتتتتتتتتتتتت . تنها مربی که تحصصی در تعویض ندارد و هیچ زمانی نتیحه را با استفاده از تعویض عوض نمی کند برانکو است ولی خدا را شکر در بازی با الاهلی سر عقل امد و با تعویض تیمش را نجات داد. ولی با این وجود بعید می دانم این روند را ادامه بدهید و در بازی بعد 3 تفنگدار که چه عرض کنم 3 یاغی کمی بی ادب سرخ ها باز هم در ترکیب هستند
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر