فهرست
شما بنویسید: مشکل بارسا چه بود؟ می‌تواند جبران کند؟
شما بنویسید: مشکل بارسا چه بود؟ می‌تواند جبران کند؟

شما بنویسید: مشکل بارسا چه بود؟ می‌تواند جبران کند؟

آی‌اسپورت- بارسا به شکل ناباورانه‌ای در پاریس شکست خورد. دریافت 4 گل در بازی رفت، کار انریکه و ستارگانش را برای جبران سخت می‌کند. حتی در نیوکمپ. به نظر شما مشکل بارسا در بازی با پاری‌سن‌ژرمن چه بود؟ آیا بارسلونا می‌تواند امیدوار به جبران این نتیجه و صعود به مرحله بعد باشد؟

۶ ۱۵  
آی اسپورت
2017-02-15 01:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۵ نظر
Ali
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۳۷
هیچ نتیجه ای غیر ممکن نیست ولی دیگه ۵تا زدن هم تو مایه های فیلم هندیه
برزو
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۴۵
اول برد استقلال جلوي تيم ششم پايتخت(بعد از سرورش و راه اهن و نفت و سايپا و پيكان) تبريك ميگم. گل كاوه واقعاً فوق العاده بود.
-------
در مورد بارسلونا هم تقريباً بايد حذف شده بدونيمش.
و لذا توپ طلاي 2017 هم از چنگ مسي خارج شد.
ديماريا فوق العاده بود.
بازيكنان مقصر نبودند انريكه شطرنج تاكتيكي رو به امري باخت.
۸
برزو
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۰۳
خيلي حال كردم. اصلا يه موقعيت هم نداشت بارسلونا مسي تو كل بازي يه ضربه در چارچوب هم نزد بارسلونا فلج شده بود
اوناي امري تو سويا هم اگه مهره داشت ميتركوند بارسا رو
۷
بی نام
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۴۴
مشکل بارسا ناهماهنگی شدید خطوط سه گانه و متکی بودن بیش از حد به مثلث خط حمله مشکل بارسا توپ از دست دادنهای بیش از حد مسی و نیمار و پرس نکردن پاریسی ها البته بازی زیبا و مدرن پاریسیها هم قابل تقدیر بود
هیچ شانسی بارسا برای صعود نداره برای یک پیروزی تسلی بخش چرا ولی صعود هرگز چون نه پاری سن ژرمن تیمهای لالیگا مثل الاوز و ایبار این چیزاست نه بارسا بارسای قدرتمند خوردن 1 گل تو نیو کمپ یعنی برای صعود باید 6 گل بزنن که محال
mahan
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۴۵
5 تا بزنه قطعا 5 تا می خوره دفاع و هافبک و هافبک دفاعی نداره بارسا بازی برگشت قطعا گل می خوره دیماریا اش ولاش می کنه دفاع کنده بازسا رو
Mehr
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۱۱
بارسا اصلا نمی‌تونست حمله کنه!
دفاعش که دیگه بدتر نه می‌تونست توپگیری کنه، و نه یارگیری رو خوب انجام می‌داد.
دفاع پاریس ولی پرتعداد بود و مهاجمای بارسا تقریبا نمی‌تونستن تکون بخورن.
احتمالا حذف شدن دیگه، چون خیلی سخته هم ۴ ۵ تا به این تیم گل بزنن، هم از این مهاجماشون گل نخورن.
۵
آرش
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۲۸
مشکل بارسا مجموعه ای از کاستی ها بود 1- عدم تمرکز 2- وقتی چند سال با یک روش بازی کنی بالاخره تیمها یاد می گیرن در مقابلت چطور بازی کنن 3- بالا رفتن سن بازیکنانی که اعضای کلیدی تیم پپ بودن 4- اشتباه انریکه در عدم تعویض مسی . ولی مهمترین و بزرگترین مشکل بارسا ، پاری سن ژرمن بود. خیلی خوب و کم نقص بازی کردن. در تمام خطوط برتر بودن و بسیار حساب شده بازی کردند.
۳
بهرام
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۰۶
یکی از بهترین فوتبالهایی بود که توی عمرم دیدم. پاری سن ژرمن حتی اجازه بازی به نقطه قوت بارسا یعنی خط حمله هم نداد. ضمن اینکه یکپارچه هجوم بود توی دفاع هم عالی بودن و مسی کاملا مهار کرده بودن. شوت در چارچوب بارسا یک در برابر 10 ود. بازی برگشت پاریسیا لازم نیست دیگه حمله کنن و فقط همون دفاع منسجمشون کار رو تموم میکنه. هر چند که حیفه بارا تو این مرحله حذف بشه اما شانسش خیلی پایینه.
۵
Reza
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۰۶
سمت راستش که قبلا با دانی الوز نقطه قوتش بود با گومش تبدیل به نقطه ضعفشون شده. در کل به جز پنج شش بازیکن هافبک و حمله بقیه در حد بارسا میستند که میتونه دلیلش هزینه بالای تمدید ام اس ان باشه که دست باشگاه رو برای خرید بازیکن های تاپ بسته.از اون طرف از حق نگذریم تاکتیک پی اس جی برای از کار انداختن خط هافبک بارسا عالی بود. امار افتضاح مسی نتیجه چنین تاکتیکی بود. بعیده بتونند جبران کنند چون یکی بخورند شش تا باید بزنند و وقتی اینجا حتی یکی نزده اند زدن چهار گل و نخوردن یک گل خیلی بعید هست.
۲
مجید10
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۲۱
همون مشکل پرسپولیس. پرسپولیس 2 - غرور و حالا بارسلونا 0 - غرور 4
۳ ۱
برزو
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۳
برو بابا لنگي
پي اس جي و استقلال از لحاظ تاكتيكي نابود كردند حريفشونو غرور كجا بود
۵
علیرضا
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۸
مشکل بارسا شبیه پرسپولیسه. کمبود عناصر دفاعی. یه تیم دفاع چپ و راست تخصصی میخواد. حتا اگه مسی داشته باشی...
۳
امیر
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۲
اینیستا کاملا مهار شده و فاقد خلاقیت بازی سازی ،عدم آمادگی بوسکتس و اشتباهات زیاد در بازی خوانی و پوشش جلوی خط دفاع، نا هماهنگی اومتیتی با پیکه و آلبا که باعث میشد حفره بزرگ در مرکز خط دفاع باز بشه.
وحید پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۶
اول بگم آشغالی به نام برزو تو این صفحه به عنوان یک بیکار اجتماعی که هر ثانیه درحال رفرش کردن پیج آی اسپورته برای دیدن لایکهای احتمالی زیر اراجیفش سبب تداعی شدن اسم زشت برزو درکنار سایت آی اسپورت در ذهن هر خواننده با فرهنگیه که مشمئز کننده است و باعث ریزش خوانندگان میشه... نمونه کامنتش تیم 6 ام پایتخت در حالی که تیم لمپن اش 10 امتیاز زیر تیم شش ام پایتخته...خدا رو شکر بعد از سال 2011 ! با دفاع اتوبوسی و لطف داور و 3090 یه برد ناپلئونی آوردن که سر از غاردرآوردن و زباله پراکنی میکنن...و اما مشکل بارسلونا داشتن همزمان 8 هافبک در تیم هست :آردا بوسکتس اینیستا راکیتیچ سوارز ماسکرانو گومز و رافینیا ... و سالهای قبل 3 هافبک اصلی داشتیم که 80 درصد بازیها همین 3 تا میرفتن توزمین.. راکی اینیستاو بوسکتس.. اما امسال با خریدن اینهمه هافبک معمولی و تغییر هر دفعه اونها و البته نیمکت نشین کردن راکیتیچ پدر تیم رو انریکه درآورده ..همه تیم ما راکیتیچه نه ام اس ان که متاسفانه نابودش کرده
۲ ۱
برزو
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۵۳
هروقت ياد گرفتي بدون توهين كري بخوني كامنت بذار.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر