فهرست
جملات روز: اشکان به ما کمک می‌کند
جملات روز: اشکان به ما کمک می‌کند

جملات روز: اشکان به ما کمک می‌کند

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته.

اشکان به ما کمک می کند

خیلی خوشحالم که اشکان هم‌اکنون کنار ما است.او با تجارب و توانمندی‌هایش به تیم ولفسبورگ کمک خواهد کرد. این مسئله هم روشن است که اشکان ابتدا خود را باید با تیم هماهنگ کند و اطمینان دارم این کار سریع انجام خواهد شد، زیرا اشکان دژاگه بازیکنی با اراده و ذهنیت خوب است.
رضایت سرمربی ولفسبورگ از جذب اشکان دژاگه

منتظر جپاروف هستیم

صحبت هایی با این بازیکن شده است و شاید کاپیتان ازبکستان به زودی به جمع آبی پوشان خوزستانی بپیوندد.لوکوموتیو ازبکستان هم به دنبال جذب جباروف بود اما مسئولان استقلال تهران تمایل دارند که این بازیکن به تیم ما بیاید چرا که استقلال تهران در صورت صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، با لوکوموتیو همگروه خواهد شد.
مربی استقلال خوزستان امیدوار است که سرور جپاروف به تیم آنها ملحق شود

برانکو و کی روش به فکر منافع تیمشان هستند

تیم ملی ما متاسفانه درگیر حواشی خاصی شده است که البته من زیاد در جریان ریز قضایا نیستم اما امیدوارم هر چه مشکل وجود دارد حل شود و تیم ملی یک بار دیگر به جام جهانی برود و باعث خوشحالی همه شود. به هر حال هم کی‌روش و هم برانکو دو مربی حرفه‌ای هستند و هر کدام از آنها به دنبال منافع تیم خود هستند. اگر قبل از آغاز فصل توافقاتی برای برگزاری اردو شده قاعدتا باید اجرایی شود.
نظر مهدی مهدوی کیا درباره اختلاف برانکو و کی روش

فیصل آماده باشد بازی می کند

او روز گذشته اولین تمرین خود را با ما انجام داد و در تمرین امروز هم باید وضعیتش را ببینیم. اگر میزان آمادگی فیصل در اندازه‌ای باشد که توقع ماست، قطعاً در لیست 18 نفره قرار می‌گیرد و می‌تواند در میدان هم حضور پیدا کند. حضور او می‌تواند باعث جذب تماشاگر هم بشود و این یکی از هدف‌های ماست و مطمئناً اگر این بازیکن آماده باشد، فرصت بازی پیدا می‌کند.
آخرین وضعیت خرید جدید پیکان از زبان مربی این تیم


کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-31 09:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر