فهرست
ادعای روز؛ دوای درد استقلال قلعه‌نویی است!
ادعای روز؛ دوای درد استقلال قلعه‌نویی است!

ادعای روز؛ دوای درد استقلال قلعه‌نویی است!

آی اسپورت – این روزها اوضاع استقلال خوب نیست و علاقمندان به این تیم حال و روز خوبی ندارند. برای بهتر شدن این وضعیت هر کسی نظری دارد و امیرعلی دانایی هنرپیشه استقلالی هم پیشنهادی جالب برای تغییر این وضعیت دارد. نسخه‌ای که او برای استقلال می‌پیچد بازگشت امیر قلعه‌نویی است. او البته دوستی و رابطه خوبی با ژنرال دارد اما مدعی است که نظرش ربطی به این دوستی ندارد. صحبت‌های هنرپیشه سریال کلاه پهلوی را دراین باره بخوانید:

  • نتایج گویای همه چیز است. وضعیت استقلال اصلاً خوب نیست و این موضوعی است که از قبل حداقل برای من کاملاً قابل پیش‌بینی بود و می‌دانستم تیمی که ستاره‌هایش را از دست داد و دچار تغییر مدیریت شد، با شروع فصل و در کوران مسابقات دچار مشکل می‌شود و نمی‌تواند با سایر تیم‌ها رقابت کند. وقتی تیمی فصل نقل و انتقالات را از دست می‌دهد و بعد از جدایی بازیکنانش نمی‌تواند بازیکن باکیفیت جذب کند، یعنی مدیریت ناکارآمدی داشته و من آن‌ها را مقصر همه این ناکامی‌ها می‌دانم. به نظرم مدیریت قبلی استقلال فقط شو بود و عملاً هیچ کار مفیدی برای این تیم انجام ندادند.
  • به نظرم بزرگ‌ترین اشتباه در این مقطع برکناری و تغییر مربی است. شفر مربی باتجربه و کارکشته‌ای است و کیفیت فنی خود را نشان داده و باید در استقلال بماند. هر چند هنوز هم معتقدم فقط و فقط امیر قلعه‌نویی می‌تواند استقلال را به روز‌های اوجش برگرداند. هم به خاطر رفاقت با امیر قلعه‌نویی و هم اینکه کاملاً به این نکته واقفم که امیر هم شناخت خوبی از مجموعه استقلال دارد و هم از نظر فنی دیگر نیازی به تعریف من ندارد و همه کیفیت بالای تیم‌های قلعه‌نویی را می‌دانند. بله، شما شک نکنید این فصل سپاهان به همراه این مربی خوب قهرمان لیگ برتر می‌شود. این موضوع را با اطمینان می‌گویم.
۹۲ ۵  
آی اسپورت
2018-11-09 15:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۲۱
خدایی من موندم چجوری این تیم استقلال با وجود اینکه هر سال بیشترین هزینه رو میکنه و بهترینهای لیگ رو میگیره و البته همینطور نابودشون میکنه بازم هر سال باید تو این مقطع فصل تو سر و کله هم بزنند که چرا این شد و آن بابا بخدا دوای درد لیگ ما ثبات در تیمه باید مربیهای باکلاس و صاحب سبک جذب بشن و به مرور سبکشونو تحمیل کنند به تیم و هر سال دو بازیکن الی سه تا ترانسفر کنن به اروپا و دو سه تا جون جایگزین بشه درست همون نقطه ای ک بازیکن از دست دادن بعد خود ب خود این سه بازیکن با سبک تیم آمیخته میشن و برعکس این ماجرا یعنی همینی که تو استقلال رواج داره هر سال بهترین بازیکنان رو بگیرن و بهترینهای دو فصل قبل رو که در این سیستم فاسد نابود شدن رو تو لیست خروج بزارن و ی سری دیگه از استعداد ها رو تو همین چرخه نابود کنند و آخر دست دوباره پنا بیارن به مربیان علی اصغری ب مثال قلعه نویی !!! باید تمام تیمهای ایران مِتُد پرسپولیس رو پیش بگیرن
۸ ۱
محسن
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۱۴
فوتبال علی اصغری را سالها قبل،یه چاقال دیگه بود که مربیگری میکرد.همون که به بازیکن تیمش میگفت اگر توپ رد شد بازیکن رد نشود و اسم اینکار را غیرت میگذاشت!!! خورد و خمیر کردن بازیکن حریف اسمش محکم بازی کردن بود! فوتبال علی اصغری یعنی همین لمپن بازیها. قلعه نوعی در این سالها هر جا بوده بالانشین لیگ بوده.چرا سنتی؟این چه تفکر علی اصغری است که همه جا موفق بوده؟! البته از قلعه خوشم میاد که حالا حالاها به استقلال فکر نمیکند و بر عکس بعضی مربیها که به تیم سابقشان سرویس دهی میکنند و خوش رقصی میکنند،همیشه جلوی تیم سابقش،استقلال،برنده بوده.با تراکتور و با ذوب و با سپاهان.
...
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۲۱
اشتباه نکنید قلعه نویی + م.ع
۴
مجید
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۴۵
این یارو مگه ندید امیر قلعه سه فصل در استقلال بود قهرمانی که هیچ حتی سهمیه اسیا هم نگرفت تا پرویز لاشخور جایگزینش بشه....
۶
سید مظفر
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۱۴
حقیقت اینه که فاصله امیر قلعه نویی با سایر مربیان نجومی است یه هوش و جنم خدادای داره که خدا فقط به اندک افرادی میده
تنها چاره ای که مربیان دیگه دارند اینه که
1- امیر قلعه نویی را از استقلال و سپاهان دور کنند
2- علیه تیم های امیرخان، داوران بی شرف را مامور کنند
مطمینم امیرخان برگرده استقلال، برانکوی پروفسور فرار میکنه مثل افشین امپراطور!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر