فهرست
تهدیدهای پرتغالی، قسمت دوم/لغو اردوها
تهدیدهای پرتغالی، قسمت دوم/لغو اردوها

تهدیدهای پرتغالی، قسمت دوم/لغو اردوها

آی اسپورت- در آخرین بیانیه کی‌روش نشانه‌ای از عقب‌نشینی دیده می‌شد. از این که آخرین اردوی تیم ملی قبل از بازی با قطر قرار است لغو شود و تیم‌ملی برای این بازی حساس تنها سه روز قبل از تاریخ بازی به اردو خواهد رفت. آنهایی که در این سال‌ها کی‌روش را شناخته‌اند می‌دانستند که این خبر را نباید خیلی هم جدی گرفت. لغو اردو از زبان کی‌روش و حضور در بازی با قطر بدون اردوی آماده‌سازی در همان حد حکم تهدید عملی‌نشده را دارد که استعفاهای این مربی پرتغالی. یعنی اگر یکی از این استعفاها منجر به جدایی کی‌روش از تیم‌ملی شده آن وقت می‌ توانید منتظر باشید که اردوهای تیم‌ملی هم لغو شود. البته اگر برانکو و سایر مربیان لیگ برتر امیدوار بودند که این بیانیه کی‌روش به معنای درست شدن روند اردوهای تیم ملی و منطقی‌تر شدن زمان و تعداد روزهای آن باشد، مهدی تاج امید آن‌ها را ناامید کرد. تاج امروز در مصاحبه‌‌ای اعلام کرد که برنامه اردوهای تیم‌ملی به همان روال قدیم است و هیچ‌تغییری درآن به‌وجود نخواهد آمد.

رئیس فدراسیون فوتبال در این مورد گفت:«قدر مسلم کلیه برنامه های قبلی که به سازمان لیگ توسط کارلوس کی روش سرمربی محترم تیم ملی فوتبال ارائه و با باشگاه ها نهایی شده است، به نحو احسن اجرا خواهد شد.باز هم اعلام می کنم برنامه های قبلی تیم ملی که به تایید باشگاه ها و سازمان لیگ برتر رسیده است، بدون تغییر اجرا خواهد شد.»

به این ترتیب تا اسفندماه هیچ چیز مشخص نیست. نه مشخص است که این درگیری و تنش به‌وجود آمده میان کی‌روش و برانکو تاثیری بربهبود برنامه‌ها به نفع هر دو تیم داشته و یا نه. نه مشخص است که وضعیت بازیکنان برگشت‌خورده پرسپولیس از اردوی تیم‌ملی برای اردوها و بازی‌های آینده چه می‌شود. همه چیز تا اسفندماه روی هواست.

 

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-15 16:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
برزو(گفتم نرو_محمد عليزاده)
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۳۶
كيروش لنگي ها رو دعوت نميكنه.
مشكلي نيس.
هسته ي اصلي تيم الان لژيونرها هستند كه سه تا مهاجم خوب داريم يكيشونم رفت المپياكوس.
مث مقدماتي جام قبلي نيس كه هسته ي اصليش استقلال باشه: رحمتي، نكونام، اندو، خسرو، پژمان، صادقي
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر