فهرست
افتتاح چهارمین ورزشگاه بزرگ ایران؛ فردا در شیراز
افتتاح چهارمین ورزشگاه بزرگ ایران؛ فردا در شیراز

افتتاح چهارمین ورزشگاه بزرگ ایران؛ فردا در شیراز

آی اسپورت - قرار است روز پنجشنبه 31 فروردین ماه، همزمان با سفر استانی رئیس جمهور به استان فارس، ورزشگاه 50 هزار نفری پارس شیراز توسط مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان افتتاح شود. این ورزشگاه چهارمین ورزشگاه بزرگ کشور پس از آزادى، یادگار امام و نقش جهان است.

این ورزشگاه از پروژه‌های شاخص و با کیفیت شرکت توسعه اماکن ورزشی کشور در شهرستان شیراز است که دارای سازه بتنی متقارن در سه گالری، دارای سایبان فلزی با پوشش پارچه‌ای که حداقل 75 درصد استادیوم را سرپوشیده کرده است. شرایط مناسب این ورزشگاه سبب شده که تیم‌هاى استان فارس بتوانند از فصل آینده مسابقات خود را در استادیوم 50 هزار نفرى پارس برگزار کنند.

۷ ۷  
آی اسپورت
2017-04-19 10:16:00
نظر دهید

۷ نظر
ایمان
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۰:۳۶
والا واسه بازیهای فجر هزار نفر هم نمیان معمولا. مگه اینکه خبری باشه و بازی خاصی باشه. بهتر بود به جای این جور خرجها به وضعیت این تیمهای شیرازی که بی صاحب موندن رسیدگی میکردن تا فوتبال فارس همینجوری سقوط آزاد نکنه
۶ ۳
علی
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۱:۵۲
این ورزشگاه عالی هست مبارکه شیرازیا. لیاقتشون بالاتر از این چیزا هست. شیراز یه کلانشهر هست با هتل و فرودگاه و امکانات فوق العاده. که تو اون منطقه از کشور تماشاگرا از همه شهرها میان در نتیجه برای بازیهای ملی و مسابقات بین المللی گزینه خوبیه. لطفا بدون حسادت نگاه ملی داشته باشید.
۶
امیر
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۲:۵۷
علی جان
استادیوم فوتبال جای هواداره نه جای گردشگر که برادر من.یه کم اندیشه کنی بد نیست.یه تیم میزبان میشه که با حمایت هواداراش از میزبانیش استفاده کنه قرار نیست گردشگر بیاد تو استادیوم که .
۱
علی
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۳:۱۸
شیراز هوادار داره خوبش رو هم داره و هم فوتبال قدیمی و قوی. ولی تیماش مثل بعضیا پارتی و حامی مالی و سیاسی نداره ستاره های همین لیگ خیلیاشون شیرازی هستن. تو ایران به جز پرسپولیس بقیه تیما تماشاگر آنچنانی نداشتن. خدا کنه برا رشت هم بسازن کاشکی حسادت وجود نداشت.
۴
وحید
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۱:۱۷
با سلام ..مسئولین عزیز ،، آیا میدونستین که بازی های تیم های رشتی از ازدحام شدید جمعیت به مرز انفجار میرسه ؟ و هر 2 -3 نفر به زور رو یه صندلی میشینن ؟ خیلی ها روی دیوارها میشینن ؟ کلی هم بر میگردن خونه هاشون چون جای سوزن انداختن هم نیست ؟ یا به عنوان مثال برای بازی سپیدرود و ایرانجوان علاوه بر چیزایی که عرض کردم ملت مجبور به شکوندن فنس مهمان شدن و جایگاه مهمان هم پر شد ؟ ورزشگاه در حال انفجار بود و جوابگوی خیل عظیم جمعیت نیست !! ببندین باز هم چشمهاتون رو روی رشت ! ببندین ! سرتون رو مثل کبک کنین تو برف ! برین جاهایی ورزشگاه بزنین که با خواهش و منت 5 هزار نفر ببرن ورزشگاهشون !
۵
امیر
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۲:۲۱
واقعا شرم بر کسایی که توی شهرهایی چنین ورزشگاههایی میزنن که جمعیت هواداراشون غیر از بازی با پرسپولیس و استقلال هیچ وقت به 5 هزار نفر نمیرسه.صرفا بخاطر اینکه شهرهای مشهد و شیراز و اصفهان شهرهای بزرگی هستند چنین ورزشگاههایی می سازید؟!!!البته بسازید باید هم بسازید.ولی اولویتتون رو روی شهری مثل رشت بزارید که وقتی تیم سپیدرودش توی دسته دوم با تیم بادران بازی داره ورزشگاه 10 هزار نفری رو 15 هزار نفر آدم پر میکنه.روی شهر رشتی که تمام بازیهای تیم داماش در لیگ دسته دوم حداقل 5 هزار نفر پر میکنه.چرا هیشکی به مردم بیچاره این شهر توجه نمیکنه.بعد از پرسپولیس خداییش بیشترین تعداد تماشاگر رو به نسبت جمعیت شهری تیمای رشتی دارن نه حتی تیمی مثل تراکتور.
۴ ۱
جاهد
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۳:۴۲
حالا چرا شرم بر اونها؟!!اینکه یه ورزشگاه خوب هم باید برای رشت بسازم شکی درش نیست ولی دلیل نمیشه با بخل به قضیه نگاه کرد.قطعا حق شیرازیآ بوده که یه ورزشگاه درجه یک داشته باشن همون طور که حق رشتی ها هم هست.البته ناگفته نمونه که قطعا مسوولین شهر و استان هم تاثیر گذار هستن.به امید روزی که حداقل شهرهای بزرگ کشور حداقل یه استادیوم استاندارد داشته باشن.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر