فهرست
وعده زلاتان؛ در سوئد خداحافظی می‌کنم
وعده زلاتان؛ در سوئد خداحافظی می‌کنم

وعده زلاتان؛ در سوئد خداحافظی می‌کنم

آی اسپورت - زلاتان ابراهیموویچ ابرستاره‌ی سوئدی دنیای فوتبال شایعات مطرح شده مبنی بر اینکه قصد دارد در باشگاه لس‌آنجلس گلکسی به فوتبالش خاتمه دهد را تکذیب کرد. زلاتان که بعد از سالها درخشش در فوتبال اروپا، قاره‌ی سبز را به مقصد آمریکای شمالی ترک کرد تا در لیگ MLS بازی کند این روزها با پیراهن باشگاه لس‌آنجلس گلکسی به میدان می‌رود. در هفته‌های اخیر شایعات زیادی مطرح شده بود مبنی بر اینکه ابراهیموویچ قصد دارد در همین باشگاه آمریکایی به فوتبال خود خاتمه داده و با دنیای فوتبال خداحافظی کند. اما زلاتان حالا با تکذیب این شایعات گفت که می‌خواهد در وطنش سوئد با فوتبال خداحافظی کند.

زلاتان 36 ساله که این روزها به عنوان  مهاجم برای لس‌آنجلس گلکسی گلزنی می‌کند در گفتگویی اختصاصی با یک روزنامه‌نگار سوئدی مستقل به نام الکس شولمن درباره‌ی احتمال بازگشتش به سوئد گفت: «من برای انتقال همه‌ی درها را نبسته‌ام. یک جام در سوئد هست که دلم می‌خواهد فتحش کنم.»

ابراهیموویچ فوتبال را از باشگاه شهر مالموی سوئد شروع کرد و سپس به ستاره‌ای بزرگ تبدیل شد و در لیگهای ایتالیا، اسپانیا، فرانسه و انگلیس درخشید. زلاتان که 116 بازی ملی در کارنامه دارد و در سال 2016 از بازیهای ملی کناره‌گیری کرده در گفتگو با این خبرنگار سوئدی می‌گوید اگر به سوئد بازگردد تنها باشگاهی که ممکن است به آن ملحق شود مالمو خواهد بود.

زلاتان گفت: «فقط مالمو. فقط می‌خواهم با مالمو قهرمان سوئد شوم. من یک پیشنهاد هم دارم. آنها می‌خواهند به مالمو برگردم و فوتبالم را آنجا تمام کنم.» این درحالی است که زلاتان در ماه مارس امسال زمانی که به لس‌آنجلس گلکسی پیوست با این تیم قراردادی دوساله امضا کرد. 

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-09-23 10:37:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر