فهرست
اصرار دوباره زمانی؛ عضو هیات مدیره هستم
اصرار دوباره زمانی؛ عضو هیات مدیره هستم

اصرار دوباره زمانی؛ عضو هیات مدیره هستم

آی اسپورت - پس از اینکه حسن زمانی عضو هیئت مدیره پیشین استقلال اعلام کرد که وزیر ورزش و جوانان در امور باشگاه دخالت می‌کرد، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال پاسخ اظهارات او را داد و گفت که یک‌بار هم ندیده مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش، در امور باشگاه دخالت کند. زمانی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در واکنش به اظهارات فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: واقعا دنیا چقدر ارزش دارد که مسائل واقعی را وارونه جلوه می‌دهند؟ آقای فتحی را قبول دارم و احترام ویژه‌ای برای او قائلم. قطعا فتحی تحت فشار وزیر ورزش مجبور به انجام این مصاحبه شده است، چون روحیات او را می‌‌دانم.

دل فتحی برای هوادار بسوزد نه وزیر!

با قاطعیت می‌گویم که دخالت‌های بی‌مورد وزیر ورزش در باشگاه بر کسی پوشیده نبود، مگر اینکه بخواهند ایشان را از این مسائل مبرا کنند. فتحی یک درصد اختیار هم در بحث انتخاب سرمربی، کمک مربی و بازیکن ندارد. مدیرعامل استقلال برای اینکه وزیر از او خوشش بیاید، چنین صحبت‌هایی را مطرح کرده است. به فتحی توصیه می‌کنم دلش برای هواداران استقلال بسوزد تا وزیر!

وزیر به جای باشگاه داری به فکر جوانان باشد

وزیر مسئولیت‌هایی دارد که می‌تواند به آنها بپردازد و نیازی به باشگاه‌داری نیست. مسئولیت‌های وزارتخانه تحت الشعاع استقلال و پرسپولیس بوده که به صلاح وزیر ورزش و این وزارتخانه نیست. در بخش جوانان، همه مسئولیت‌ها روی زمین باقیمانده است. نزدیک به 7 میلیون جوان بیکار، 15 میلیون آماده ازدواج و دو میلیون معتاد داریم که مسئولیت همگی بر عهده ایشان است. اگر از وزیر ورزش کارنامه بخواهند، با صراحت باید گفت که بخش جوانان وزارتخانه تعطیل است. به جای اینکه کار باشگاه‌داری کنند، بهتر است کمی به وظایف اصلی‌شان برسند.

شکست تیم ملی در تهران رقم خورد

هر اقدامی که در هیئت مدیره انجام می‌شد، تا ایشان تأیید و اوکی نمی‌دادند، انجام شدنی نبود. قطعا نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیگیر عملکرد وزارتخانه خواهند بود. شکست تیم ملی فوتبال در جام ملت‌های آسیا در تهران رقم خورد، چون زمانی که تیم ملی در حال اعزام به امارات بود، در تهران گفتند که هیچ کدام از اعضای کادر فنی تیم ملی به هنگام برگشت جایی در تیم ملی ندارند. ای کاش اجازه می‌دادند، تیم ملی برمی‌گشت و سپس چنین کاری می‌کردند. با صراحت می‌گویم شکست تیم ملی در تهران رقم خورد.

فعلا عضو هیات مدیره هستم

برای برادر خوبم آقای فتحی آرزوی موفقیت می‌کنم، اما انتخاباتی که صورت گرفت و مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره و نایب رئیس مشخص شد، حالت قانونی ندارد و توصیه می‌کنم چکی امضا نکند تا دستگاه‌های نظارتی مجبور به ورود  و برخورد قانونی نشوند. وقتی همه اعضای هیئت مدیره در جلسه حضور نداشتند، نمی‌توانستند انتخابات برگزار کنند. از حکم من یک سال و نیم باقیمانده و تا زمانی که استعفایم پذیرفته نشود، عضو هیئت مدیره استقلال هستم.

۲    
آی اسپورت
2019-02-01 01:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر