فهرست
ونگر: این ناامیدکننده‌ترین حذف ما بود/ تاوان بازی رفت را پرداختیم
ونگر: این ناامیدکننده‌ترین حذف ما بود/ تاوان بازی رفت را پرداختیم

ونگر: این ناامیدکننده‌ترین حذف ما بود/ تاوان بازی رفت را پرداختیم

آرسن ونگر اعتراف کرد تیمش تاوان بازی فاجعه‌بار در «امارات» را پرداخت که با وجود برد صفر-2 در استادیوم لویی دوم از لیگ قهرمانان اروپا حذف شده. تیم او در سال 2013 بازی برگشت خود در این مرحله را با 2 گل به سود خود برابر بایرن مونیخ به پایان رساند و سال قبلش هم در بازی برگشت میلان را با سه گل شکست داد اما هر بار حذف شد و شب گذشته هم یک برد تلخ دیگ برای توپچی‌ها رقم خورد تا پنجمین حذف متوالی این تیم از این مرحله شکل بگیرد.

ونگر گفت:«فوتبال قصه و افسانه نیست، واقع‌بینی و فرصت طلبی است و موناکو مقابل دروازه‌ ما از فرصت‌هایش بهتر استفاده کرد و البته کمی هم خوش‌شانس بود. ما بازی خوبی انجم دادیم و حتی اگر از موقعیت‌هایمان درست استفاده می کردیم در همان نیمه اول به نتیجه دلخواه می رسیدیم. قبل از بازی هم می دانستیم 98 درصد حذف می شویم. ما جنگیدیم اما فکر می کنم بعضی بازیکنان هجومی ما خسته بودند چون در بازی شنبه خیلی دویدند و طراوت لازم را نداشتند. در مجموع ما تاوان بازی بد خود در دیدار رفت را پرداختیم اما موناکو در بازی برگشت در خانه‌اش حتی یک شوت در چارچوب هم نداشت.»

او درباره پنجمین حذف متوالی تیمش از این مرحله گفت:«مقایسه این بازی‌ها با هم مشکل است چون ما سال‌های قبل با بایرن و بارسلونا بازی کردیم و این ناامیدکننده‌ترین حذف ما بود. ناراحتیم که حذف شدیم اما ما روند مثبتی داریم و در این بازی هم عملکرد خوبی داشتیم.»

ونگر بین دو نیمه با داور نروژی، اسوین اودوار صحبت کرد و نارضایتی خود را از برخی تصمیمات او ابراز کرد.

     
آی اسپورت
2015-03-18 10:00:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر