فهرست
پیش بازی الاهلی عربستان - تراکتور؛ دیدار با ببرهای صحرا
پیش بازی الاهلی عربستان - تراکتور؛ دیدار با ببرهای صحرا

پیش بازی الاهلی عربستان - تراکتور؛ دیدار با ببرهای صحرا

 تراکتورسازان تبریزی عصر امروز در سومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت.

 

آی اسپورت- تراکتورسازی که پس از رفتن خطیبی و بازگشت اولیویرا به این تیم، روزهای خوبی را سر می‌کند با برد هفته قبل خود مقابل الاهلی امارات با حاشیه امتیازی خوب به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت. دیگر دیدار این تیم نیز با شکست همراه بوده. الاهلی در گروه D با 4 امتیاز اکنون صدرنشین این گروه به حساب می‌آید. این تیم همانند تراکتورسازی بازی دوم خود را با برد پشت سر گذاشته. همچنین الاهلی در اولین دیدار در مصاف با هم نام اماراتی خود به تساوی رضایت داد.

 

تراکتورسازی در لیگ برتر ایران پس از حضور اولیویرا 4 برد متوالی را تجربه می‌کند و با 44 امتیاز نزدیک ترین تعقیب کننده نفت تهران است. تراکتوری‌ها برای این بازی با سفری پر ماجرا و طولانی خود را به جده رسانده اند. تبریزی‌ها نیز مانند پرسپولیس با کاروانی عظیم به عربستان اعزام شده اند.

 

الاهلی در لیگ باشگاهی عربستان با 43 امتیاز در رده‌ی دوم حضور دارد. نکته‌ی جالب توجه در بررسی عملکرد این تیم در فصل جاری، بدون باخت بودن این تیم است. الاهلی از 19 بازی در 12 بازی به پیروزی رسیده و در 7 بازی نیز به تساوی دست یافته تا تنها تیم بدون شکست لیگ کشور عربستان باشد.

 

با توجه به اینکه الاهلی با 4 امتیاز تیم نخست این گروه به حساب می‌آید، این دیدار مهم ترین بازی گروه نیز هست. شاگردان اولیویرا در صورت به پیروزی رسیدن در این بازی به احتمال زیاد در در پایان سومین دور صدرنشین می‌شوند.

 

تراکتور در این بازی با لباس‌های یکدست قرمز پا به میدان خواهد گذاشت و الاهلی نیز یکدست سفیدپوش خواهد بود. دیدار الاهلی عربستان – تراکتورسازی تبریز در قالب هفته سوم جام باشگاه‌های اسیا روز چهارشنبه ساعت 20:50 با سوت احد ابوبکر سید الکف عمانی آغاز خواهد شد. دو کمک داور بحرینی نیز او را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

 

جدول گروه D  لیگ قهرمانان اسیا در پایان دور دوم:


1 – الاهلی عربستان 4 امتیاز

2 – نسف قرشی ازبکستان 3 امتیاز

3 – تراکتورسازی تبریز 3 امتیاز

4 – الاهلی امارات 1 امتیاز

     
آی اسپورت
2015-03-18 14:59:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر